П'ять мільйонів чоловік в Україні потребують гуманітарної допомоги

3 ноября 2015
2408 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10899.jpg

Рада Європи: Україні терміново потрібна гуманітарна допомога

Комісар Ради Європи Нільс Мужніекс заявив про необхідність надання гуманітарної допомоги жителям на сході України. У тяжкому становищі виявилися не менше п'яти мільйонів чоловік.

Щонайменше п'ять мільйонів чоловік на сході України гостро потребують надання гуманітарної допомоги. Про це заявив комісар з прав людини в Раді Європи Нільс Мужніекс у своїй доповіді, яка була представлена у вівторок, 3 листопада, в Страсбурзі. За підсумками п'ятиденної поїздки на Україну влітку 2015 року Мужніекс встановив, що затяжний збройний конфлікт між урядовими військами і проросійськими сепаратистами призвів до руйнування інфраструктури в кризовому регіоні.

За оцінками комісара, близько 1300000 жителів Донбасу залишилися без чистої води. Багато клінік і дитячі освітні установи були повністю або частково зруйновані в результаті обстрілів. Тільки в одному Краматорську постраждало 30-шкіл і 20 дитячих садків. Крім того, у більшості населених пунктів значно погіршилось медичне обслуговування, а ціни на основні продукти харчування різко зросли.

Мужніекс закликав керівництво самопроголошених республік дещо пом'якшити обмеження для проходження автоколон з гуманітарною допомогою і відкрити для цього «гуманітарні коридори» через зону конфлікту. Комісар зазначив, що зараз благодійні організації не мають можливості працювати на сході України.

Разом з тим комісар Ради Європи наполегливо попросив уряд України потурбуватися проблемами переміщених осіб і розробити план дій щодо забезпечення їх соціального захисту та інтеграції. В іншому випадку в Україні стане з'являтися все більше людей без громадянства, зазначив Мужніекс. На його думку, влада має гарантувати постраждалим від збройного конфлікту рівні права як в рамках правової системи, так і на житловому ринку.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаШоколадний батончик знижує ризик виникнення інсульту у чоловіків

Образование и наукаВ майбутньому не буде чоловіків

ОбществоБути лисим модно

Женский разделЯк подобатись чоловікам?

ОбществоЧому чоловіки не хочуть платити аліменти?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети