Переселенці їдуть в Запоріжжя

29 июля 2015
2385 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9874.jpg

У Запорізькій області в значній мірі збільшилась кількість внутрішньо переміщених осіб з Луганської області. Однак, переважна кількість вимушених переселенців в області прибули з території Донеччини. Інформацію повідомили у відділі громадських зв'язків Запорізької облдержадміністрації.

У регіональному штабі з питань розміщення ВПЛ із зони АТО і їх соціальному забезпеченню прокоментували дану ситуацію. На думку представників штабу ситуація обумовлена змінами маршрутів виїзду з територій, непідконтрольних українській владі, а також введенням електронних перепусток.

Середнє число переселенців на добу, що звертаються за реєстрацією, залишається стабільним. Їх кількість становить 25-30 осіб. За даними на сьогоднішній день, 29 липня, у Запорізькій області знаходиться приблизно 64,6 тисячі переселенців, зареєстрованих офіційно. Ці особи прибули з Луганської, Донецької областей, а також АРК. Серед вимушених переселенців найбільше жінок, а саме 19 560, дітей — 16,1 тисячі, а чоловіків — 9000. Близько 850 осіб — пенсіонери та інваліди. У штабі розповідають, що реєструються як переселенці в більшості свої люди, які вже на протязі декількох місяців живуть на території Запорізької області.

Людей, які прибувають з Луганської та Донецької областей, заселяють в модульне містечко. В даний час в даному транзитному містечку проживають 204 родини, а саме 395 чоловік. Для тимчасового розміщення в Запорізькій області ще є місця для 383 чоловік.

Відзначимо, що регіональний штаб із забезпечення переселенців із зони антитерористичної операції працює при ГСЧС в Запорізькій області. Внутрішньо переміщені особи можуть звертатися за адресою вул. Грязнова, 65 або зателефонувати за номерами «101» і «112», з яких їх переключать на обласний штаб.

Похожие статьи:

ОбществоПереселенці отримають по 300 доларів фінансової допомоги

ОбществоІз зони АТО досі тікають люди

ОбществоЯк ООН допоможе переселенцям?

ОбществоДе ж будуть жити переселенці

Политические статьиПроцедура отримання пенсій мешканцями Донбасу має бути спрощена, - Людмила Денісова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети