Пожежа як наслідок безвідповідальності та халатності керівництва ТСОУ

5 июня 2018
1682 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17321.jpg

Сьогодні в Києво-Святошинському районі, в с. Капітанівка по вул. Лісна, 1, на території ТОВ «Патріот Снайпер» засновником якого є ТСО України (Товариство сприяння обороні України)в минулому  (ДТСААФ), що межує з приватним сектором та готельним комплексом «Снайпер»  сталася пожежа.

Вона виникла  внаслідок підпалу великогабаритного будівельного мотлоху – старих меблів, дощок, резинових  скатів автомобілів.    За свідченням Серьогіної  Ірини Миколаївни, яка працює в готелі, вона разом  з адміністратором Тетяною саме виходили з готелю, коли побачили величезний стовп диму. Спочатку подумали, що то горить смітник. Але, підійшовши ближче побачили, що горить величезна купа будівельного сміття, яке вже протягом місяця складали там  мешканці гуртожитку, який належить ТОВ «Патріот Снайпер».

Працівники готельного комплексу «Снайпер» повідомили  про загоряння пожежні частини с. Дмитрівка та м. Вишневе.

Пожежа вирувала біля будівлі, в якій встановлений трансформатор. Зовсім поряд через паркан – людські оселі.

Налякані люди – мешканці вул. Лісна самостійно, голіруч, носячи воду бутлями, гасили  вогонь та розтягували деревину, що вже палала. На щастя, пожежники ПОС  Дмитрівської сільської ради приїхав дуже швидко, за свідченням очевидців – протягом 5 хвилин. Вони загасили основне джерело пожежі, а трохи пізніше приїхали пожежники з  м. Вишневе і завершили роботу. Також на виклик приїхала поліція і зафіксувала факт пожежі.

Найнебезпечнішим в цій ситуації є те, що пожежа відбулась в безпосередній близькості  до  житлових будинків, високовольтних дротів та трансформаторної підстанції. Пожежа могла б перекинутися – тоді б вулиця  і готельний комплекс залишилась без електроенергії, могли б постраждати  люди і їх майно, та ще й  для відновлення електропостачання необхідно було б витратити чималі кошти.

Завдяки професійним діям рятувальників великої пожежі вдалося уникнути, але це добрий збіг обставин: — люди сповістили вчасно, пожежники не спізнилися.

Прикро те, що дехто нехтує інтересами людей та не дотримується правил пожежної безпеки, мабуть вигадуючи та мінімізуючи витрати на вивезенні сміття піддає сусідів великій небезпеці.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети