Пристрасті довкола музею у Пирогові

12 ноября 2018
1792 просмотра Голосов: 0 Автор:Леонид Лавренчук
article17905.jpg

Мушу відреагувати на закиди тих  осіб які стверджують що я не існуючий працівник  в Музеї Народної архітектури та побуту України і наче б то зарплату отримую ні за що. На початку 2018 року мене запросили на роботу по моїй професії художник-дизайнер в музей у Пирогові. Серед основних моїх функцій в музеї, це розробка рекламних афіш, банерів і стендів, реклами для інтернету, логотипів (логотип музею також розроблений мною), макетів для поліграфії, сувенірних аксесуарів та іншого — і це все за невелику заробітню платню. 

Проте знаходяться люди, що дозволяють собі мене обливати брудом, називати «мертвою душею» в музеї. Ці люди в 21 столітті не знають про таке поняття як робота поза офісом, так як робота дизайнера передбачає роботу на сучасному комп’ютері, якого в нашому музеї немає.  Також робота дизайнера передбачає роботу в спеціалізованих платних програмах яких у музеї також немає.   

Разом з тим, ці люди не втомлюються писати доноси на працівників музею з видуманими фактами, мене і моїх колег називають “мертвими душами”. Так от давайте розберемось чому?

Колеги з маркетингового відділу займаються організацією заходів, співпрацею зі спонсорами. Робота, яку до цього часу в музеї ніхто не робив. Високі показники говорять самі за себе. Але ці люди теж чомусь “мертві душі”…

Хто ж це всіх посвячує в «мертві душі»? — Таранушенко Тамара Володимирівна, вона завідує господарським відділом в музеї  протягом останніх  шести років. Минулих директорів  вона також доїдала, доноси  писала систематично, виживала своїми істериками і брехнею ні в чому невинних людей.

Цього літа в музеї  проводився аудит, який виявив у матеріально відповідальної особи начальника відділу господарського забезпечення музею Таранушенко Т.В.  відсутність у фактичній наявності матеріальні  цінності.

Цікаво, що начальник  господарського відділу музею  Таранушенко керує житлово-будівельним кооперативом «Академічний-11». Куди поділись матеріальні цінності з музею як ви вважаєте?

На території експозиції «Українське село 60-70 рр ХХ століття» в приміщенні архітектурного експонату «гараж» на території садиби з Чернівецької області комісія виявила поліграфію, металеві значки, старі квитки на вхід до музею, книги та карти. За свідченнями доглядачів це приміщення довгий час використовувала Таранушенко Т.В. Для начебто зберігання інвентаря працівників господарського відділу і ніхто, окрім Таранушенко, не мав доступу до цих приміщень, до моменту проведення перевірки  комісією у 2018 році.

P.S. Тому в мене напрошується логічне питання, чому люди котрі показують високі показники ефективності роботи в музеї –  «мертві душі»?

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети