Путін може сісти у в'язницю

31 июля 2015
2938 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9916.jpg

У Лондоні завершилися відкриті слухання у справі про вбивство Олександра Литвиненка. Адвокат його сім'ї заявив, що президент РФ Путін особисто несе відповідальність за цей злочин.

Адвокат сім'ї Литвиненка Бен Еммерсон, який виступив в останній день слухань, заявив, що за вбивством його клієнта стоїть особисто російський президент Володимир Путін. «Він особисто наказав ліквідувати ворога, який зважився викрити його самого і його найближче оточення», — заявив Еммерсон в залі суду. Адвокат назвав Путіна «поганеньким деспотом» і «морально неврівноваженим автократом».

«Ковтун мав безпосередній контакт з полонієм-210»

За словами Еммерсона, виявлені в Лондоні сліди радіоактивної речовини полоній-210, яким імовірно був отруєний Литвиненко, не залишають сумнівів, що безпосередніми виконавцями злочину були підприємець Дмитро Ковтун і колишній офіцер ФСБ, а нині депутат Держдуми Андрій Луговий. Сліди полонія були виявлені, наприклад, на раковині у ванній готельного номера в Готелі Millennium, де проживав Ковтун, додав юрист. Критик Кремля Литвиненко помер через три тижні після чаювання з Ковтуном і Луговим в готелі Millennium Hotel.

Висновок буде опубліковано до кінця року

Суддя Роберт Оуен, під головуванням якого проходили слухання, повідомив, що планує опублікувати свої висновки до кінця 2015 року, передає агентство Reuters. У Москві скептично поставилися до заяв британської сторони про причетність російської влади до смерті Литвиненка і підкреслили, що не довіряють розслідування цієї справи.

Володимира Путіна можуть посадити на 10-15 років, якщо цю справу доведуть до логічного кінця.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети