Рівненська суддя Коломис приховує статки

28 июня 2018
7348 просмотров Голосов: 0 Автор:ukraine17
article17403.jpg

Суддею Рівненського апеляційного господарського суду Коломис Вікторією Вікторівною у щорічній декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік зазначено, що її фактичне місце проживання збігається з зареєстрованим місцем проживання, проте це не відповідає дійсності, оскільки суддя Коломис В.В. фактично проживає у квартирі, що знаходиться за адресою:  м.Рівне, вул.Миколи Карнаухова, буд.11, та належить на праві власності її цивільному чоловікові Вишневському Юрію (батьку молодшої доньки Вишневської Марії-Євангеліни Юріївни).

Оскільки вказані особи перебувають у відносинах, що мають характер сімейних, відповідно зазначена квартира є спільною сумісною власністю подружжя та повинна бути відображена у декларації судді. Крім того, у власності Вишневського Юрія перебувають інші майнові активи, що підлягають відображенню суддею, як спільна сумісна власність подружжя.

Згідно Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані від 30.06.2017 року суддею Коломис В.В. відображено придбання автомобіля Mercedes-Benz GLE 400 4 MATIC 2015 року випуску за 1 375 350,00 грн. (що за курсом НБУ на дату придбання 27.06.2017 року 26,03 грн./дол.США складає 52837 дол.США.), при цьому на момент придбання ринкова вартість аналогічного транспортного засобу становила більше 80 000 дол.США.       

Суддею Коломис В.В. недостовірно відображено задекларовані відомості та точність оцінки задекларованих активів.

Крім того, суддя Коломис В.В. веде спосіб життя, що не відповідає  задекларованим нею майну і доходам, а саме: купує та користується дорогими брендовими речами; відпочиває в дорогих готелях в Україні та закордоном, здійснюючи оплати від імені чоловіка, з яким перебуває у цивільному шлюбі. Джерела походження коштів у родини судді на здійснення таких поїздок невідомі. Викладене дає підстави для висновку про невідповідність стилю життя судді задекларованим доходам.

Поведінка, яку демонструє суддя, для учасників процесу та інших осіб не є еталоном порядності і справедливості, прикладом чесності, стриманості, врівноваженості. Така поведінка судді підриває упевненість громадян у справедливості судової системи. Суддя не усвідомлює, що перебуває під постійним та пильним контролем громадськості і такий контроль є необхідним.

Похожие статьи:

ПроисшествияСуходубов був люстрований, але за допомоги місцевої ж судді Самойлової поновився на посаді

ОбществоУ Коста-Ріці суддя видалив футбольного коментатора

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети