Редактор телеканалу "2+2" пішов на фронт

24 июля 2015
2363 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9796.jpg

Редактор відомого телеканалу пішов на фронт

Благополучна людина, телевізійник, редактор «2 + 2» та «Тет» пішов на війну в десант.

І воював в найгарячіших точках. Товариші по службі Івана говорять про нього з повагою — він завжди викликався йти витягати поранених і загиблих :.

«Коли був день народження Путіна, вони немов дурні йшли, юрбами, немов м'ясо, бо лупили ми по них чимало. Дуже була видна різниця між Сепаратистами і професіоналами. Одна справа, коли бачиш когось на відстані 300 метрів, а інше 20-ти — і розумієш, що це точно не шахтар який-небудь, а солдат…

А найбільша проблема, що між бригадами немає зв'язку. Ми сидимо, робимо їм коридор, а вони по нас стріляють. Б'ють, куди бачать, по всіх кущах, а ми в цих кущах сидимо і говоримо один одному, що хочеться просто встати, вийти і дати по морді. Ми години півтори під цим обстрілом посиділи, всі, хто виходили по нас стріляли. Нам довелося піти з висоток, тому що нас би свої ж прибили. Ми пішли, щоб залишитися живими. Але пішли реально в ж # пу: спустилися, і почали никаться. Це було теж жорстко, але все одно відправляли нашим сигнальні ракети, прапор повісили, тобто, себе видавали, щоб вони пішли в потрібну сторону. А ще пацани бігали і тягали поранених „- цитує друг Івана.

Похожие статьи:

ОбществоМобілізація не для всіх

БлаготворительностьЯК ЖИВУТЬ ПРИФРОНТОВІ ШКОЛИ В АРТЕМІВСЬКУ ТА СВІТЛОДАРСЬКУ?

Новости ОбществаЯкі школи у зоні АТО

ОбществоУ Росії з'явилися проблеми

Новости в миреПрокуратура РФ не бачить підстав для закриття телеканалу Дождь

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети