Росіяни повстають проти Путіна

11 августа 2015
4222 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article10058.jpg

Все більше і більше факторів з'являються у російських громадян для того, щоб проголосити: «! Стоп, Путін» Але головний з цих факторів, звичайно ж, економічний, який з кожним днем наповнюється, поки не розірветься, і не призведе до масового народного повстання не тільки в Москві, але і в інших російських містах.

Постійні світові санкції, істотне недоотримання прибутків РАО «Газпромом» і російськими нафтовими компаніями, і, як наслідок, значний недобір держбюджетом Росії зажене її в ще серйознішу економічну кризу.

У результаті цієї кризи відбудеться тотальне зубожіння громадян РФ, що стане причиною масових народних виступів проти Путіна і його режиму.

В даний момент економіка Росії перебуває на етапі різкого падіння, і фінансове навантаження, яке поки що лягає на Кремль, почне переміщатися як на регіони країни, так і на окремих громадян.

Кремль чудово розуміє, що надій на відновлення федеральної економіки в найближчому майбутньому немає, тому почав робити кроки, спрямовані на запобігання загроз масових народних протестів, в тому числі, і регіональних.

Путіна можуть скоро посунути з трону!

Похожие статьи:

ИнтервьюАдам Михник: для путинского режима - Украина станет катастрофой

Политические статьиБезвизовый режим может быть введен уже к концу текущего года

ОбществоНа Закарпатті введуть режим АТО

Новости Украины​У Донецькій області запроваджено режим спецоперації

ОбществоКанада відкриє безвізовий режим для України!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети