Сайт Vremya.eu закликає вас зберігати спокій

13 июля 2015
7155 просмотров Голосов: 3 Автор:Валєра Мозговий
article9617.jpg

Останнім часом на наших теренах почали відбуватись речі, які можна було тільки побачити у поганих снах. Війни, розрухи та інші негаразди насунулись на нашу країну.

Спочатку анексія Криму, потім захоплення Донецьку і Луганську, а пізніше і масові заворушення, які відбуваються практично у кожній області. Так, мова йде про так званий «Правий сектор». Їх героїзм завдає шкоди державі, хоч вони і намагаються діяти згідно із законом, але їх рішення ухвалюються зовсім не так. Незаконне перевезення зброї, масові безлади, незаконні дії щодо державних діячів...

Це все можна було витримати. Але те що вони роблять зараз, переходить усі межі!

«Правий сектор» захопив практично усі області України. На сьогоднішній день в кожному обласному центрі відбуваються мітинги у підтримку «Правого сектора».Вони влаштовують свавілля, перекривають дороги, хоч і не мають на це права. Вони хочуть перенести війну із Заходу на Схід. Президент України Петро Порошенко знає що робить, і знає як довести країну до кращого майбутнього. Не потрібні ніякі мітинги та страйки, в країні і так багато проблем, а тут ще й таке!

Нагадаю, що в Мукачевому сталась перестрілка, де були поранені мирні жителі. Це можна вважати терористичним актом, якщо не більше.

Потрібно жити в надії на краще майбутнє, а такі події тільки будуть давати шкоду нашій державі, тому від свого імені прошу вас зберігати спокій, та не прислуховуватись до протиправних рішень.

Похожие статьи:

ОбществоХакери опублікують імена 40 мільйонів зрадників своїх дружин

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

Новости ОбществаІнформаційні війська України

Образование и наукаКаждая ваша статья на сайте может и должна давать трафик!

Новости Общества​«Слава Україні!» - опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (Скріншот)

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети