Що буде із 13-річним терористом із Ізраїлю?

19 октября 2015
1850 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10662.jpg

Ізраїльські ЗМІ задаються питанням: яке покарання чекає 13-річного Ахмада Манасру, одного з двох братів, які вчинили теракт в Пісгат-Зєев 12 жовтня?

Сайт Walla Новини пише, що адвокати підлітка зацікавлені в прискоренні судового процесу. Якщо суд відбудеться до того, як в січні майбутнього року терористові виповниться 14 років, його не можна буде посадити у в'язницю.

Ахмад Манасра досі перебуває в єрусалимській лікарні «Ейн-Адаса Керем». 18 жовтня світовий суд у справах неповнолітніх продовжив термін утримання під вартою на 8 днів. У загальній складності, неповнолітній може перебувати під вартою протягом 20 днів. Для затримання понад цей термін потрібен дозвіл юридичного радника уряду.

Таким чином, до 1 листопада терористові повинні бути пред'явлені звинувачення, в яких, по всій видимості, будуть фігурувати два замахи на вбивство. Адвокати, як вважають аналітики сайту Walla Новини, порадять Манасре дати свідчення безпосередньо в момент пред'явлення обвинувачення, щоб прискорити суд.

Суд може перед винесенням вироку помістити підлітка «під спостереження», в ході якого психологами і соціологами буде складений його «психологічний профіль», а також видані рекомендації щодо покарання. Ця процедура займає кілька тижнів.

Згідно з ізраїльським законодавством, неповнолітній правопорушник, який не досяг 14-річного віку, може бути вміщений в закритий виховний заклад, з якого він буде автоматично звільнений після досягнення 20 років.

Міністр юстиції Айєлет Шакед намагається домогтися посилення закону щодо неповнолітніх, які вчинили злочини у сфері безпеки, щоб їх справи розглядалися на тих же підставах, що і відносно дорослих.

Адвокат Олександр Гамбарян, що спеціалізується в галузі кримінального права, коментуючи ситуацію з малолітнім терористом, зазначив, що в Ізраїлі є всього одна в'язниця для неповнолітніх злочинців — «Тель-Офек», а також кілька в'язниць для дорослих, які вчинили злочини у галузі безпеки. Але жодне з цих закладів не пристосоване для того, щоб там знаходився 13-річний підліток.

Тому, на думку Гамбаряна, існує дві можливості: Ахмад Манасра може бути поміщений поодинці у в'язниці «Офек-Тель» або відправлений в інтернат закритого типу, який є свого роду в'язницею для «малоліток».

Похожие статьи:

ОбществоВбили Олексія Мозгового

ОбществоУсама Бін Ладен все ще живий?

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

Новости ПолитикиДонбас: люди все більше не хочуть бачити терористів

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети