Сепаратисти напали на Мар'їнку - волонтер

26 июня 2015
2814 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9362.jpg

Невелике зведення з передової. Мар'їнка, Красногорівка — два населених пункти, які знаходяться поруч, але атмосфера дуже відрізняється. Обидва селища знаходяться за КПВВ, у буферній зоні.Через відновлення боїв, через георгіївські КПВВ транспорт не пропускають, але ми там вже надокучили і після невеликої перевірки, нас пропустили.

Спочатку передали передачі нашим військовим, які дислокуються у цих селищах, дуже багато за них молилися. Хлопці пройшли через відображення не однієї атаки бойовиків, і багато втратили своїх товаришів. Позиції українських військових постійно обстрілюються, відповідно дістається і мирним жителям. Як раз під час роздачі хліба, в декількох стах метрів від нас, лягало близько десятка реактивних снарядів. Потім, як ми дізналися, удар припав по одному з українських блок — постів. У військових настрій бойовий, і вони дуже цінують, що до них хтось приходить, і більш того, дорожать, що за них моляться.

Трохи військової правди, з перших вуст. Під час атаки на українські позиції, як завжди переміг звичайний солдат, з боку проросійських найманців, загинуло не менше 400 одиниць живої сили, добре відпрацювала артилерія. На деякий час це вибило бойовиків з колії, але розслаблятися не можна. З боку бойовиків, дуже багато чеченців і абхазів, як розповідають українські військові, що часто чують під час поодиноких атак слова «Аллах Акбар », і лайка ламаною російською.

У селищах живе дуже багато цивільних, усіх віків. Багато повернулись у свої розвалені будинки, після недовгих блукань у пошуках кращого життя.В Красногорівці коли почалися бої, в селищі лишалося всього 3000 чоловік, тепер близько 10000. Тільки три дні тому, в селищах з'явилося світло, але досі немає газу і води. Їжу готують на саморобних печах прямо на вулиці. Воду розвозить МНС і Церква Христа Спасителя. Магазини почали працювати, але дуже мізерний вибір, так і покупців особливо немає, через відсутність роботи і грошей у населення. Кожен виживає як може, але коли дізналися, що ми роздаємо безкоштовно хліб, зібралося дуже багато людей, багато плакали коли його отримували, кожну буханку ми давали з молитвою благословення. Так пішло кілька сот буханок хліба, завтра буде нова партія, прямо з хлібзаводу.

Ми, з Божою допомогою відкриваємо там місію. Нам дають будинок, з гаражем і навіть городом. Першу партію гуманітарного вантажу, ми вже там вивантажили, є вже два служителя з нашої команди, які залишаться там, служити людям, шукаємо ще трьох. Перший час буду жити там, що б підтримати бойовий дух, і бути поруч. Не хочу бути схожим, на командирів кричущих «вперед», волію говорити «за мною ».

Ще шукаємо старий але робочий бус, що могли б його використовувати для цієї місії. Спасибі всім за Ваші молитви і дари. Робимо добро разом.

Похожие статьи:

ПроисшествияСепаратисти підірвали водонапірну вежу

Новости ОбществаМинобороны: в Славянске задержаны четверо сепаратистов, стрелявших из ПЗРК по вертолетам ВСУ

Новости Политики​Ляшко: брат Тарути Олександр викупив начальника маріупольської міліції за $ 200 000

Новости Преступности​Сепаратисти в Одесі у міліції відбили затриманих (Хронологія подій)

Новости УкраиныПроросійські сепаратисти Аксьонов і Константінов - ГПУ санкціонувала затримання

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети