Шість слів котрі не дають нам бути щасливими

5 февраля 2014
5013 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3606.jpg

Про те, що думка матеріальна, чув, мабуть, кожен. Щодня, людину відвідують самі різні думки, в тому числі і негативні, які ми часто не в силах контролювати. Однак сила, яку породжують думки здатна зробити нещасним не тільки людину, до якого звернений наш гнів, а й нас самих, а значить з цією напастю потрібно боротися. І якщо власні думки контролювати не так-то просто, варто почати контролювати слова, які, як відомо, є розумовою оболонкою. Отже, існує 6 слів, які необхідно назавжди видалити з лексикону, щоб відчути себе щасливим.

«Повинен»

Кожен з нас періодично вимовляє фрази: «Я повинен доробити роботу», «Я повинен повернути гроші». Насправді словом «повинен» людина неусвідомлено притягує до себе негативну енергетику, тобто примушує себе робити те, чого їй зовсім не хочеться. Саме через насильства над собою і своїми бажаннями і виникає стан, при якому ви відчуваєте себе нещасними. Варто назавжди позбутися цього слова, щоб фрази звучали більш життєстверджуюче: «Я хочу доробити свою роботу» або «Я вирішив повернути гроші».

«Не можу»

Ця фраза в нашому лексиконі одна з найпопулярніших. Порахуйте, скільки разів на день ви вимовляєте: «Я вже не можу йти», «Я не можу з ним спілкуватися». Однак при цьому, вимовивши слова ви продовжуєте йти, пригнічуючи себе ще більше або спілкуєтеся з людиною, яка вас безмірно дратує. А раз так, то навіщо мучити себе? Набагато краще самовдосконалюватися і подумки підбадьорювати себе переконуючи, що немає нічого в цьому світі, чого б ви не змогли. Ваше «не можу» всього лише відсутність бажання, а тому позбудьтеся цієї фрази, що засмічує ваш лексикон, і скажіть краще: «Я втомився йти» або «Ця людина злить мене, але я доведу свою правоту». Мудрі люди з цього приводу кажуть: «Хто хоче — шукає можливості, хто не хоче — шукає причини!».

«Немає вибору»

Згадайте, чи часто ви вимовляєте фразу типу: «Я не можу поїхати на відпочинок, через багато роботи — у мене просто немає вибору» або ж «Ви не залишаєте мені вибору». Адже цією шкідливою фразою ви попросту заганяєте себе в кут, намагаючись переконати себе в тому, що цього самого вибору нібито дійсно немає. Насправді вибір є завжди і він повністю залежить від вас, справа лише в пріоритеті, тобто в вашому бажанні. Це означає, що набагато правильніше буде замінити цю фразу словами: «За здоровим глуздом — краще доробити свою роботу перш, ніж я відправлюся на відпочинок».

«Ніколи»

Досить поширеними є фрази типу: «Я ніколи в житті не стрибну з парашутом», «Мені ніколи не вивчити китайську мову». Ми описали екстремальні ситуації, але слово «ніколи» ми вживаємо дуже часто в повсякденному житті. Будь-який психолог скаже, що таким словом людина свідомо обмежує себе, блокуючи можливість до самовдосконалення. Насправді варто лише позбутися з лексикону слова «ніколи» і повірити, що ви все зможете, як фрази на китайському самі чудесним чином стануть укладатися на полички пам'яті, а інструктор з парашутного спорту першим привітає вас з вдалим стрибком.

«Неможливо»

«Це просто неможливо» — стверджуєте ви отримуючи від начальника складне завдання, яке необхідно виконати в найкоротші терміни. Проте ж беретесь і робите. Як показує практика в житті немає нічого неможливого, а для досягнення необхідно лише прикладати зусилля і мати терпіння, щоб в кінцевому рахунку все вийшло. Викиньте з голови слово «неможливо», не говоріть його і навіть в думках не допускайте. Краще починайте думати як можна здійснити задумане з найменшими витратами, тоді й думки ваші будуть світлими і позитивними. Тим більше, подібна робота є тренування мозку, і наступного разу будь-яку іншу проблему або задачу вирішуватиме легше.

«Уб'ю»

Цьому слову рідко хто надає значення, однак вимовляє його практично кожен: «Я вб'ю цього докучливого кота», «Ще раз запізнишся (так скажеш) і я тебе вб'ю». У пориві негативних емоцій людина перестає контролювати себе і з його язика злітають жахливі вираження, про дійсний сенс яких він, найчастіше, не замислюється. Тим часом варто пам'ятати про те, що думка матеріальна і такими словами ми просто вивільняємо негативну енергію. Чи не краще приборкати свої думки і перестати вимовляти це слово? Фраза, в цьому випадку, буде набагато менш негативною: «Мені неприємно, що ти дозволяєш собі спізнюватися (так говорити)».

Очистивши свій лексикон від непотрібних слів ви позбавите себе від поганих емоцій і набагато яскравіше будете відчувати смак життя. Перебудовуючи свою промову, ви організуєте роботу мозку найбільш конструктивним чином, мозок привчається працювати, а не обурюватися і ухилятися. Успіхів у ваших починаннях! Дорогу осилить той, хто йде!

Похожие статьи:

Женский разделКак заменить негативные мысли на позитивные

Здоровье и медицинаЧим зайнятись, щоб не впасти в депресію?

Здоровье и медицинаЯк в своєму житті досягти чогось більшого?

ОбществоЯк не думати про погане?

IT-ТехнологииТепер стрічку «Facebook» дозволено зачистити від неугодної інформації

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk