Шок! Діти здатні викликати полтергейста

18 июля 2015
3908 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9697.jpg

У вашому будинку раз у раз лунають дивні звуки, одні речі зникають, а інші виявляються не на своїх місцях? Не виключено, що ви стали жертвою полтергейсту! Термін «полтергейст» означає буквально «галасливий дух» і має на увазі втручання в наше життя потойбічних сил. Але часом самі незрозумілі явища мають цілком матеріальне пояснення, яке просто не приходить нам в голову…

Мова йде про феномен так званого псевдополтергейста. З цим явищем часто стикаються люди, що втратили когось із близьких. Залишившись у будинку одні, людина мимоволі починає прислухатися до різних звуків — не походить чи звідки небезпека? Це закладено в нас генетично.

Як правило, відразу ж виявляються десятки вкрай підозрілих звуків. Якщо людина схильна до помисливості, то йому починає ввижатися стороння присутність. Насправді в більшості випадків незрозумілі шумові ефекти пояснюються цілком прозаїчними причинами: виття вітру за вікном, метушня мишей і щурів під підлогою і на горищі.

Буває, будинок акустично дуже проникний. Тоді ви чуєте всі гучні звуки на сходовому майданчику, за стіною у сусідів і на вулиці, причому в нічній тиші здається, що вони лунають прямо у вас в квартирі. Нерідко винуватцями псевдополтергейста є комахи.

Так, у 1979 році у Великобританії мати і син стали скаржитися на те, що в їхньому будинку лунає сторонній звук, що нагадує цокання годинника, тоді як ніяких годинників поблизу немає. «Цокання» чули багато, що приходили в їх будинок. Було проведено розслідування, в ході якого з'ясувалося, що дивний звук видає рідкісний вид комах, що гризуть книги.

З незрозумілими пропажами речей і грошей справа йде складніше. Причиною цього може бути психічний стан господарів будинку. Самотні літні люди часто страждають склерозом. Вони не пам'ятають, куди поклали ту чи іншу річ, забувають, на що витратили гроші, і через брак інших потенційних винуватців, схильні звинувачувати у всьому потойбічні сили.

Іноді людина страждає нервовим чи психічним захворюванням, в результаті чого найчастіше не віддає собі звіту в своїх діях. Приміром, в одній сім'ї з холодильника постійно пропадали продукти. Всі грішили один на одного, але ніхто не зізнавався. Тоді в будинок запросили лікаря, котрий запропонував поспостерігати за ними.

Через кілька днів доктор прокинувся вночі від шуму. Він побачив, що всі члени сім'ї піднялися з ліжок, одяглися і попрямували на кухню. Там вони розпалили газ, розігріли їжу, поїли, прибрали за собою посуд, потім повернулися в свої кімнати і як ні в чому не бувало вляглися спати… На ранок ніхто з них нічого не пам'ятав. Рідкісний випадок — вся сім'я хворіла на лунатизм!

Трапляються, люди, які заявляють, що їх переслідує полтергейст, свідомо містифікують своїх знайомих і офіційні органи. Одна сім'я постійно викликала міліцію, скаржачись, що хтось невидимий ламає в квартирі меблі і б'є посуд.

Поки один з оперативників вивчав масштаби лиха, інший випадково заглянув на кухню і став свідком того, як господиня сама розбила тарілку, кинувши її на підлогу. Все пояснювалося просто: господарі сподівалися, що у зв'язку з надзвичайними обставинами їм дадуть нову квартиру — стара була затісною.

Нерідко винуватцями «полтергейсту» є діти і підлітки. За спиною у дорослих вони ламають і підпалюють речі, пересувають їх з місця на місце, видаючи все це за витівки «нечистої сили». Спонукальний мотив для таких вчинків — бажання похуліганити, насолити дорослим, ввести їх в оману, привернути до себе інтерес.

Психологи стверджують, що так найчастіше «пустують» діти, яким не приділяється достатньо уваги в сім'ї, які відчувають себе нещасними або неповноцінними… У більшості випадків батьки таких дітей перебували в розлученні, а крім того, у них виникали проблеми з навчанням і не складалися відносини з однолітками.

Якщо «полтергейст» відбувається тільки в присутності дитини чи підлітка, кажуть фахівці, це вказує на те, що саме з ним і пов'язані всі «дива». Не поспішайте звертатися до правоохоронних органів, в пресу або до дослідників аномальних явищ, краще запишіть ваше чадо на прийом до хорошого психотерапевта.

Похожие статьи:

Новости УкраиныНа борту збитого "Боінга" були громадяни 9 країн та 80 дітей

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Образование и наукаВчені навчились визначати точний час смерті

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети