Спілкування - найголовніше у нашому житті

7 сентября 2015
7224 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10234.jpg

Люди все своє життя проводять у спілкуванні. Спілкування займає одне з головних місць в нашому житті. Для людини це потреба, нарівні з потребою в їжі і воді. Не дарма ж наш світ ще називається людським суспільством. А відрізані від суспільства люди часто божеволіють.

Малюкові з самого народження необхідне спілкування. Спочатку з найближчими для нього людьми (батьками, дідусями і бабусями), а потім і з сторонніми.

Дорослим обов'язково необхідно реагувати на плач малюка. У ранньому віці, він тільки таким чином може привернути увагу до себе і показати, що він хоче їсти або спати, або що йому холодно або дискомфортно, а може йому просто захотілося вас побачити. У цьому полягають перші спроби спілкуватися.

На третьому році життя у дитини дуже швидко розвиваються і формуються такі емоції, як доброта, увага до людей, співчуття, співпереживання, почуття дружби, а з часом і почуття обов'язку.

Одне з найважливіших умінь, якому батьки повинні навчити малюка — це вміння гармонійно жити серед людей і легко спілкуватися з ними.

Чим більше малюк контактує з іншими людьми, тим частіше він буде переборювати свої миттєві бажання. Йому доводиться підкорятися правилам суспільного життя, хоча найчастіше це для нього нелегко.

Найважливіше вміння при спілкуванні — це вміння, а головне бажання слухати.

Це дуже важлива якість, яка допоможе дитині навчитися спілкуватися, сприятиме його гармонійному розвитку та виробить довіру до дорослих. Тому потрібно завжди уважно слухати свого малюка, щоб він бачив, що його розповідь дійсно цікава. А ще краще повторювати, як би уточнюючи, сказане ним, розвинути тему розмови, щоб дитина була впевненою, що його дійсно не тільки слухають, але й чують. Дуже часто молоді мами проводять багато часу в розмовах по телефону. Відкладіть розмову з подругою, якщо дитина щось хоче вам сказати, приділіть крихті увагу.

Проводячи час з малюком, слід більше розмовляти з ним, хоч це на початку і буде монологом. Прогулюючись з дитиною, опишіть навколишні предмети, поясніть, для чого вони потрібні, як вони працюють. Наприклад, побачивши вантажну машину, розкажіть дитині, що вона возить продукти в магазин, для того, щоб їх можна було купити або, що пожежна машина, гасить пожежі, а швидка допомога — допомагає хворим, відвозить їх до лікарні.

Дитина вчиться спілкуватися, беручи приклад з батьків. У нашому житті бувають різні ситуації, і навіть якщо в будинку стався скандал, покажіть на своєму прикладі малюкові, як суперечність можна вирішити. Дитина повинна бачити різні манери поведінки і знати, як реагувати на різні ситуації, навіть якщо вони негативні.

Похожие статьи:

Женский разделЯк провести свій декрет?

ОбществоНосити окуляри або брекети модно і весело

Здоровье и медицинаЩо потрібно для корисного сну малюка

IT-ТехнологииЯк смартфони впливають на наших дітей?

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети