Співробітникам Samsung не дозволяють користуватись iPhone

20 ноября 2015
1469 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11120.jpg

Співробітникам південнокорейської Samsung доводиться приховувати факт використання ними iPhone, стверджує аналітик агентства TelecomDaily Ілля Шатілін.

Якщо в Google спеціально акцентують увагу на тому, що в офісах корпорації панує вільний дух — якщо працівник ходить з iPhone, ніхто не буде дивитися на нього косо, — то в стінах південнокорейської компанії це вважається порушенням ділової етики.

 

«В Samsung всі ходять з Samsung, і ті, у кого є, наприклад, iPhone, його на роботі, скажімо, вимикають, ховають, потім дістають ввечері, виходячи з роботи, старий телефон, грубо кажучи, не корпоративний, а власний», — розповів Шатілін.

 

Виробники електроніки в країнах Азії часто стимулюють продажі за допомогою тиску на підлеглих. Іноді використання фірмової продукції може стати частиною корпоративної культури. Користуватися «рідними» гаджетами недвозначно рекомендують багато китайських компаній. А співробітники шведської Ericsson ходили з телефонами, які випускалися спільно з Sony, навіть після припинення проекту.

Похожие статьи:

Новости в мире​«Газпром» має намір відправити своїх співробітників відпочивати до Криму

Новости в мире«iPhone» в Бразилии запланировали продавать по самым высоким ценам в мире

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети