США найближчим часом "задушить" Росію

21 июля 2015
2367 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9745.jpg

Російський фінансист Слава Рабинович вважає, що стратегія США щодо Росії і України залишається незмінною і спрямована на повалення режиму Володимира Путіна в РФ та інтеграцію України в ЄС.

Незважаючи на те, що США у відносинах із Росією можуть робити певні тактичні поступки, вони все одно зацікавлені в краху нинішнього правлячого режиму РФ і мають намір серйозно вкладати в розвиток України. Про це заявив російський фінансит Слава Рабинович.

«Стратегія США жодним чином не змінилася. Режим Путіна для них неприйнятний, і Америка не залишить Європу в ситуації, коли світовий правопорядок буде порушуватися Росією. США знаходяться в абсолютно стійкій стратегії поступового удушення путінського режиму, який буде додушено точно так само, як було додушено Радянський Союз », — заявив Рабинович.

«США також продовжують протилежну довгострокову стратегію по відношенню до України з метою тяжіння її в орбіту ЄС, точно так само, як США свого часу допомогли втягнути в цю орбіту Польщу, Чехію, Словаччину та Угорщину. У цьому не може бути ніяких сумнівів», — зазначив фінансист.

За словами Слави Рабиновича, безліч американських інвесторів зараз хочуть вкладати в Україну.

«Я спілкуюся з людьми, які зараз знаходяться у Вашингтоні та мають пряме відношення до України. Це американці, які працюють в Україні у сфері інвестицій, і вони мені кажуть про те, що у Вашингтоні відбувається зараз небувала кількість різних інвестиційних конференцій та інших заходів, пов'язаних з інвесторами, де присутня велика кількість так званих міжурядових фінансових установ. Таких, як, наприклад, ЄБРР », — вважає Рабинович.

«Всі ці заходи відбуваються в знакових місцях, які так чи інакше асоціюються з лобіюванням. На ці конференції приходять люди такого рівня, як віце-президент Джо Байден і Джордж Сорос. Величезна кількість інвесторів цікавляться можливістю приходу приватних грошей в Україні. Зокрема, ЄБРР шукає канали входження своїх коштів за допомогою приватних організацій. Наприклад, через Black Stone Group, для того, щоб декількома десятками мільйонів доларів увійти в Україні на певні проекти », — зазначив фінансист.

За його словами, можливі таємні домовленості між США і Росією з питання України є лише тактичної прийомом, а сама стратегія США не змінювалася.

На думку російського економіста, екс-радника президента Росії Андрія Ілларіонова, президент США Барак Обама і президент Росії Володимир Путін домовилися, що Росія тепер буде підтримувати Америку в переговорах з Іраном і Сирією, а натомість США будуть на боці Росії в українському питанні.

Похожие статьи:

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети