TheUkrainians збирають гроші для розширення

9 сентября 2015
2191 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10270.jpg

Сьогодні стартував збір коштів на перетворення проекту TheUkrainians з волонтерської ініціативи на соціальний бізнес. Засновники планують зібрати на розширення 100000 грн за 50 днів на Biggggidea. Профінансувати проект може кожен, а за допомогу автори TheUkrainians підготували подарунки.

Онлайн-журнал про успішних українцях існує з квітня 2014 року і є першим в Україні медійним проектом в стилі повної форми журналістики. На сайті немає оперативних новин, тільки опис процесів, які впливають на країну та інтерв'ю з людьми, які роблять Україну кращою. Більше року волонтерська команда журналістів, фотографів і дизайнерів з Києва, Львова, Івано-Франківська, Дніпропетровська та Одеси наповнює ресурс контентом. Щотижня на сайті з'являлося нове інтерв'ю з цікавим українцем, а за рік існування проекту сайт переглянули понад 600 000 разів.

Творці TheUkrainians хочуть розширити ресурс, розповідаючи не тільки про історії успіху українців. Смислова концепція проекту — вплив журналістики. Команда хоче писати на важливі теми, які не завжди рейтингові і популярні. «Надалі, крім інтерв'ю, ми плануємо публікувати репортажі, нариси, аналітику, залучаючи до процесу як молодих, так і всіх відомих українських журналістів. З'являться фотопроекти, відеопроекти, колонки, тексти та інше », — розповів автор проекту TheUkrainians Тарас Прокопишин.

Бажаних 100000 грн вони планують витратити на модернізацію сайту, а також створення гонорарного фонду для компенсації авторам організаційних і логістичних витрат. Зараз проект зібрав близько 3000 грн, але попереду ще 50 днів збору коштів.

Нагадаємо, раніше редакція публікувала добірку найуспішніших краудфандінгових кампаній українців на платформі Велика Ідея. До речі, до неї увійшла кампанія на підтримку, напевно, найвідомішого українського інтернет-телебачення «Громадське».

Похожие статьи:

IT-ТехнологииAmazon виділить 100 млн доларів на штучний інтелект

СкандалПровокації в Одесі фінансували Арбузов і Клименко для дестабілізації усього Півдня - СБУ

Новости ЭкономикиХендмейдер як представник підприємницькї ініціативи

Общество7 одкровень бізнесменів: що вас може очікувати?

Новости Экономики​МВФ скоро почне розглядати доповідь про кредитну програму для України

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети