Топ-10 провальних фільмів 2015 року

27 ноября 2015
1903 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11196.jpg

За версією Forbes 10 фільмів виявилися невдалими, або навіть провальними, за 2015 рік.

Матеріальні засоби, які були витрачені на створення фільмів перевищили в кілька разів грошову суму, ніж ту яку вдалось зібрати з прокатів. На вершині анти-рейтингу опинилася комедія під назвою "Рок на Сході". Головну роль у кінострічці зіграв знаменитий актор Білл Мюррей. Однак, фільм виявився невдалим. На зйомки було витрачено 15 мільйонів доларів, в той час як доходи виявилися в кілька разів менші, всього майже 3000000 доларів.

Другу сходинку посів фільм "Ганмен". Бюджет фільму-бойовика складався з 40 мільйонів доларів. А зібрати з прокату вдалося в чотири рази менше, 10000000 доларів.

 

"Кібер" опинився на третьому місці за рахунком. Ситуація тут теж не втішна. Співвідношення витрат і прибутку вийшло 70 і 20 мільйонів доларів. Кінострічка "Мимохідь" окупила себе в половину вартості зйомок. Ситуація хоч і краща в порівнянні з попередніми фільмами, однак не дотягує до окупності. Та ж ситуація сталася і з кінострічкою "Джем і голограма". Такі фільми, як: "Мордекай", "Ультра американці", "Поза себе", "128 ударів серця в хвилину", "Алоха" також мали невдалий, прямо сказати, провальний результат.

Варто зауважити, що незважаючи на участь знаменитих і талановитих акторів у цих фільмах вартість самих зйомок себе не окупила. Прокат навіть не зміг виправдати надії, які були покладені на вищенаведені кінострічки.

Похожие статьи:

Новости УкраиныForbes Україна запускає україномовну версію сайту forbes.ua

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Политические статьиНамагаючись забрати Крим, Путін може зруйнувати Російську Федерацію

Новости КультурыВ Україні заборонили «Бригаду»

ОбществоСкачувати піратські фільми стане набагато складніше

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети