Туреччина незаконно постачає продукти в Крим

29 октября 2015
2059 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10815.jpg

Міністерство закордонних справ (МЗС) України відреагувало на повідомлення про постачання продуктів до окупованого Росією Криму з Туреччини.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України.

«У зв'язку з появою згаданої інформації МЗС України невідкладно здійснив низку заходів з метою з'ясування ситуації. Зокрема, були проведені зустрічі з офіційними представниками Туреччини.» — Наголошується в повідомленні.

Турецька сторона, згідно офіційної позиції свого уряду, повідомила, що регулярно вживає низку заходів з метою попередження своїх громадян про незаконну окупацію АРК, небажаність здійснення як офіційних, так і торгових контактів з півостровом, а також необхідності дотримуватися українського законодавства і норм міжнародного права в цьому контексті.

«Аналогічна робота проводиться з представниками турецьких ділових кіл. За інформацією посольства України в Туреччині, турецька сторона не здійснює ніяких офіційних контактів з АРК.» — Наголошується в повідомленні.

Нагадаю вам, що у жовтні 2015 року Россільгоспнагляд повідомив, що Туреччина нібито напряму почала поставляти в окупований Росією Крим продукти харчування.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети