У 2050 році настане "маленький" кінець світу

1 августа 2015
3475 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9918.jpg

Останні дослідження вчених показали, що рівень Світового океану підвищується набагато швидше, ніж вважалося раніше. Як вважають експерти, вже через п'ятдесят років різні континенти частково можуть виявитися затопленими в результаті зміни клімату.

Всесвітній потоп настане вже у 2050 році.

За словами дослідників, раніше вважалося, що підйом рівня Світового океану буде становити 1-2 метри, що є катастрофічним. Але насправді мова йде про п'ять метрах, що на 25 відсотків більше.

Таким чином, підйом в п'ять метрів дає всі підстави вважати, що безліч низинних територій земної кулі виявляться затопленими. Тобто, може загинути велика частина населення планети. Згідно побудованої моделі, буде затоплена вся Східна частина США, північна частина Канади, узбережжя Латинської Америки. Також ризикує опинитися під водою більша частина населеної Австралії. Причому перші ознаки затоплення з'являться вже через 35 років — у 2050 році.

Також затопленими можуть виявитися великі європейські мегаполіси, міста розташовані поблизу океанів, і навіть цілі країни. Вчені заявляють, що через 50 років наслідки глобальної катастрофи приведуть до того, що з'явиться більше 150 мільйонів біженців, які будуть змушені переселитися на інші території.

Експерти вже виступили із заявами про те, що в даний час спостерігаються такі зміни в кліматі Землі, яких не було за всю історію сучасного світу. А причинами всіх цих процесів, що відбуваються на земній кулі, є людська діяльність, яка сприяє стрімкому розвитку в атмосфері парникового ефекту.

Похожие статьи:

ОбществоМ'янма під водою

Мебель и бытЕсли вас затопили соседи

Политические статьиКінець світу для сьомої Ради

IT-ТехнологииРосія може зламати весь інтернет у світі

Новости НаукиЯдерное топливо из океана - источник энергии будущего

Комментарии 2

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети