У Британії чекають смерті королеви Єлизавети?

12 апреля 2015
2015 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8248.jpg

Принц Уельський Чарльз і його дружина Камілла залишаються одними з найбільш непопулярних членів королівської сім'ї, свідчать дані опитування, опублікованого в газеті «Дейлі мейл».

Так, принц Чарльз і Камілла «не подобаються» 30% і 38% опитаних британців, відповідно.

Крім того, 55% респондентів виступили проти того, щоб герцогиня Корнуольська Камілла ставала королевою, якщо принц Чарльз успадкує престол, зазначає «Дейлі мейл».

Лише 16% опитаних впевнені, що вона буде «хорошою королевою». 55% респондентів висловили думку, що краще з цією роллю впоралася б принцеса Уельська Діана.

При цьому 40% британців вважають, що якщо принц Чарльз успадкує престол, то він повинен буде від нього відмовитися на користь свого сина принца Вільяма.

Проте, як зазначає «Дейлі мейл», людей які не симпатизують Каміллі зменшилось в порівнянні з 2005 роком, коли несхвалення їй висловлювали 73% британців.

Також скоротилася кількість тих, хто звинувачує Каміллу в розриві між принцом Чарльзом і принцесою Уельської Діаною: головним «винуватцем» респонденти назвали самого принца Чарльза (39%).

Найпопулярнішими членами королівської сім'ї виявилися принци Вільям і Гаррі і герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон: захоплення ними висловили майже 80% опитаних. На четвертому місці опинилася королева Єлизавета Друга (77%).

Також ходить чутка, що Єлизавета Друга тяжко хвора і кожним днем їй все гірше!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети