У Києві зріс рівень злочинності

7 декабря 2015
2182 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11278.jpg

Важка економічна ситуація позначається на кримінальній обстановці в країні. Бандити різних мастей, увірувавши в свою безкарність, ведуть нашу країну до свавілля.

Цих проблем МВС немов і не помічає.

 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков своїми "реформами" довів відомство до повного розпаду. Співробітники МВС повністю деморалізовані. Працювати нікому. І якщо і розкриваються злочини, то тільки по великій випадковості. Втім, така ситуація пояснюється дуже просто — цілий рік міліція готувалася до перетворень, хто шукав нову роботу, хто чекав тестування. "Так, злочинів зараз відбувається в два рази більше, а розкривається їх у два рази менше, це факт. Від цього нікуди не піти. Але зараз і займатися цим ніколи, всі зайняті тільки думками про тестування і про проходження атестаційної комісії.

 

В Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що кількість тяжких злочинів, зафіксованих в Києві в 2015 році, зменшилась в порівнянні з 2014 роком. Але збільшилась кількість збройних нападів.

 

Також збільшилась кількість квартирних крадіжок, та пограбувань у громадських місцях. В більшості це пов'язано із біженцями, які вважають крадіжки, як свій основний заробіток.

 

До слова, Дніпровський район є лідером в за рівнем криміногенності в Києві.

Кількість злочинів у районі збільшилось, а відсоток їх розкриття, навпаки, знизився. За поточний рік було скоєно майже 7000 злочинів, більшість з яких — квартирні крадіжки.

 

У МВС запевняють, що найближчим часом вони мають серйозно зайнятись цим питанням, адже Київ входить до Топ-50 міст, у якому вас легко можуть обікрасти.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЛюдей після сутичок у центрі Києва вивозять у крові і з отруєнням газом

Новости КиеваСпівробітник Беркута стріляв у журналістів - ЗМІ

Новости КиеваКиїв після «Евромайдана» будуть відновлювати спонсори

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости КиеваПроти мітингувальників на вулиці Грушевського знову застосували сльозогінний газ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети