У Києво-Святошинському районі в селі Крюковщина відкрився офіс Об`єднання Самопоміч

12 марта 2015
16248 просмотров Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article7741.jpg

Об'єднання Самопоміч — це команда людей, які готові зробити все можливе, щоб Україна стала насправді демократичною державою. Незважаючи на те, що Самопоміч є відносно молодою політичною силою, її офіси є практично у всіх великих містах України. У день ГІМНУ УКРАЇНИ відбулося відкриття офісу Самопомічів Києво-Святошинському районі в с. Крюківщина.

За дорученням керівника Київського обласного штабу «Об'єднання „Самопоміч“, народного депутата Ірини Сисоєнко, на відкритті офісу в селі Крюківщина були присутні представники обласного штабу Борис Коваль і Антон Турупалов.

Громадська приймальня Самопомочі в селі Крюківщина відкрита з однією метою — допомога людям, які в ці важкі для країни дні відчувають себе покинутими і забутими.

В офісі всі бажаючі зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію з усіх питань. Так само за допомогою громадської приймальні можна звернутися з питанням до представників депутатського корпусу та органів державного регіонального управління.

Борис Коваль, представник обласного штабу, зокрема, сказав наступне:

«У Київській області ми вже сьогодні маємо десять юридичних консультацій, які мають різні рівні відкритості. Всі юридичні консультації відкриті завдяки ініціативі окремих груп, які прекрасно розуміють, що кожен окремий населений пункт має свої проблеми і вирішувати їх можна тільки знаючи загальну ситуацію».

Про важливість відкриття громадських приймалень у регіонах можна говорити дуже багато, однак Самопоміч не готова до словесних дебатів, а вирішує всі питання рішучими діями. Кожен громадянин України знає про свої права, але необхідно визнати, що в більшій мірі ці права залишаються лише текстом на аркуші паперу і причина цього в тому, що знаючи про права, українці не знають, як їх застосовувати в житті.

Юридична допомога — це свого роду школа для звичайних людей в якій основна мета навчити користуватися своїми правами, які прописані в основному законі держави — Конституції.

У перспективі планується організація безкоштовних курсів з вивчення комп'ютера для пенсіонерів та багато іншого, що зможе спростити життя мешканців Києво-Святошинського району і перші кроки до цього зроблені в селі Крюківщина.

Самопоміч готова допомогти кожній людині і це не просто слова, а рішення підтверджені діями. Відкриття офісу стане першим камінчиком у фундаменті побудови нового суспільства, в якому головним принципом є підтримка і захист кожного окремого громадянина.

Київський обласний штаб „Об'єднання “Самопоміч» підтримує ініціативу, яка стала доброю традицією у Львові — відзначати дату першого публічного виконання Державного гімну України 10 березня кожного року.

Під час відкриття офісу Самопомічі, представники обласного штабу, разом з членами ініціативної групи у Києво-Святошинському районі, лідером якої є Святослав Козирєв, заспівали Державний гімн України разом з учнями Крюківщинської ЗОШ.

У своєму підсумковому виступі, керівник Києво-Святошинського штабу «Об'єднання „Самопоміч“ Козирєв Святослав, звернувся до місцевих жителів із запрошенням брати активну участь в роботі громадської організації Самопоміч.

«Тільки разом ми зможемо подолати всі проблеми!».

Похожие статьи:

Политические статьиСвятослав Козырев: Рух за реформи - будущее Украины

Новости ОбществаСвятослав Козырев посетил приют для несовершеннолетних на Троещине

Новости КиеваВідкриття першого в Україні професійного рингу

Новости ОбществаПраздник духовного наследия Великого Кобзаря в Крюковщинской школе

Общество27 червня пройшла Церемонія нагородження волонтерськими відмінностями «Народне визнання»

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети