У Кривому Розі збирається Майдан

22 ноября 2015
2279 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11140.jpg

Народний депутат України заявив про те, що адміністративний суд Дніпропетровська відхилив скаргу Юрія Мілобога в перерахунку результатів другого туру виборів, яі проходили 15 листопада. У зв'язку з цим, нардеп закликав жителів Кривого Рогу виходити на майдан в неділю.

Про це Андрій Денисенко повідомив на своїй сторінці в Facebook. "Дніпропетровський суд. Самий справедливий суд у світі відхилив вимогу Мілобога в перерахунку результатів виборів у Кривому Розі, аргументувавши своє рішення тим, що ніяких порушень у виборчому процесі вони не помітили. Ці продажні судді читають рішення суду, яке вони заздалегідь отримали з Адміністрації Президента. Вже можна не сумніватися в тому, що у Вілкула особиста домовленість з Порошенком ", — розповідає нардеп.

 

Тільки Майдан може вирішити подібне беззаконня, яке переходить всі межі. Цих сволот у суддівських мантіях потрібно вішати на ліхтарі, інакше наступного разу вони оголосять рішення суду щодо тебе. Двадцять другого листопада зустрічаємося в 12:00 в Кривому Розі, де починається активна фаза Майдану", — підсумував Денисенко.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети