У Мінську збирається "Майдан"

11 октября 2015
1644 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10587.jpg

У Мінську на Жовтневій площі увечері 11 жовтня зібрались два десятки людей. Вони протестують проти нечесних, на їхню думку, виборів.

Як передають кореспонденти TUT.BY, присутніх — менше двох десятків. Вони розгорнули прапори: біло-червоно-білі та Євросоюзу. Також вони тримають транспаранти з написами «Бойкот диктатурі» і «Лукашенка, Сиходзь!».

«Цією акцією ми хотіли б висловити протест виборчому фарсу. Ми хотіли сказати, що вибори повинні проходити без кандидата Лукашенко, який вже 20 років при владі, і з реабілітованими кандидатами 2010 року. Після того як їх посадили незаконно, безпідставно, і вони мали право б бути кандидатами, і за них могли б проголосувати люди », — розповіла активіст руху« Європейська Білорусь » Марія.

«Чекаємо, коли підніметься країна. Цю акцію необхідно робити для майбутньої Білорусі. Я вважаю, що Лукашенко порушує закон, роблячи такі заяви, — заявив заступник керівника руху солідарності «Разам» Олександр Макаєв.

По проспекту Незалежності переміщається машина з гучномовцями, за якими присутніх транслюють заклик розійтися, оскільки акція не санкціонована владою.

Масовість присутніх на площі надають журналісти, спостерігачі та силовики в цивільному. За Палацом Республіки стоять п'ять автобусів зі співробітниками міліції. Протестуючих — менше двох десятків.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиАлександр Лукашенко: как только дети президента начинают заниматься бизнесом — жди беды

ИнтервьюЛеонид Кравчук расказывает о взаимоотношениях стран

Новости в миреОпрос в Гродно: «Я просто ненавижу Лукашенко»

СкандалВ Белоруссии не показывали Путина в новогоднюю ночь

Новости в мире​Нова влада України самі винні в тому, що втратили Крим - Лукашенко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети