У Одесі відбудеться Перший Міжнародний дитячий кінофестиваль

28 декабря 2015
1883 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11501.jpg

У кінозалах Одеської кіностудії з 15 по 17 січня відбуватиметься Перший Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT» — фестиваль ігрового та анімаційного кіно для дітей та підлітків.

З 10:00 до 18:00 юні глядачі зможуть подивитися українські та зарубіжні фільми для дітей і сімейного перегляду. Організатори нового фестивалю: Одеська кіностудія, кінозал «Інотеатр» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, міської та обласної адміністрацій, Всесвітнього клубу одеситів. «Основною тематикою фестивалю будуть різдвяні свята.

Досвід проведення міжнародних дитячих кінофестивалів у Сіетлі, Вюрцберге, Брюгге, Брюсселі та Антверпені демонструє зростаючу кількість режисерів, чиї фільми, орієнтовані на дитячу та підліткову аудиторію, мають високий рівень художньої цінності і є потужним комунікатором. Також незаперечним фактом стала поява великої кількості українських теле- і кінофільмів для дитячої аудиторії, які сприяють формуванню цінностей у молодого покоління, є вагомим внеском у формування кінематографічного і культурного авторитету України у світі », — зазначають у прес-службі кіностудії.

На першому фестивалі буде всього два призи. «Кращий фільм фестивалю» вибирають відразу два журі — доросле професійне і дитяче. Також для глядачів підготували програму, яка включає національне повнометражне кіно, телевізійні фільми, національне короткометражне кіно, а також спеціальний показ фільмів для дітей. Крім того, в рамках фестивалю пройде так звана «NEXT-school» — лекції з історії вітчизняного та зарубіжного кіно; майстер-класи з акторської майстерності, кінознавства, мовного озвучення; зустрічі з членами знімальних груп, відомими кінематографістами і спеціальними гостями. Пройти навчання в школі зможуть і запрошені діти з Кіровограда, Києва, Полтави, Сум, Ужгорода, Вінниці, Дніпропетровська, Херсона, Миколаєва.

Також організатори планують провести конкурс глядацьких симпатій. Ч

Що стосується нагород, то Гран-прі за кращий фільм Міжнародної конкурсної програми повнометражних фільмів — це 1000 доларів США, приз за кращий фільм Міжнародної конкурсної програми короткометражних фільмів — 500 доларів США. Приз глядацьких симпатій за кращий фільм міжнародних конкурсних програм повнометражних і короткометражних фільмів — 500 доларів США. Квитки на фестиваль можна придбати в касах кіностудії і Укртікет.

Похожие статьи:

Новости ОбществаВ Одесі пройшов марш противників Майдану

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Новости Преступности​Сепаратисти в Одесі у міліції відбили затриманих (Хронологія подій)

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети