У Росії закінчились гроші для армії

15 июня 2015
1893 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9166.jpg

Російський танк «Армат» оснащений дистанційним управлінням вежі і найкращою передовою оборонною системою, а його комп'ютеризована ходова частина перетворює водіння в «відеогру». Цей танк, який, за словами творців, може бути перетворений в повністю роботизовану бойову машину, є технічним вінцем масштабної військової модернізації, що робиться Росією на тлі протистояння з Заходом через Україну.

Однак на шляху цілеспрямованого нарощування військової потужності російський президент стикається з серйозною перешкодою — падіння світових цін на нафту і дію введених санкцій з боку Заходу неухильно послаблюють російську економіку. Програма загальною вартістю в 22 трильйона рублів (близько $ 400 млрд.), що передбачає придбання 2300 нових танків, сотень літаків, ракет і десятків кораблів для ВМФ, була прийнята ще в той час, коли скарбниця Росії була сповнена нафтодоларів.

Путін обіцяє, що оновлення збройних сил РФ буде тривати, як і було заплановано. Свій військовий бюджет Росія в цьому році підняла на 33 відсотків до 3,3 трильйонів рублів (близько $ 60 млрд ). Проте за прогнозами деяких спостерігачів, Кремлю неминуче доведеться зменшити масштабність своїх планів на тлі економічного спаду.

Один з перших дзвінків, що свідчить про скорочення закупівель озброєнь з боку держави, надійшло від заступника міністра оборони РФ, який на початку цього року заявив, що ВПС зменшить своє замовлення на «Т-50» — дорогий російський винищувач, розробка якого була розпочата ще двадцять років тому в противагу аналогу армії США винищувачу «Raptor».

Є ще одна проблема, що стоїть на шляху просування задуманої Путіним модернізації: західні санкції включають заборону на продаж військової техніки. Нік де Ларринага, редактор європейського щотижневого журналу «jane's Defence Weekly»,, що спеціалізується на військово-комерційній тематиці вважає, що Росія не в змозі замінити західні військові «ноу-хау» своїми технологіями.

Похожие статьи:

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети