У Великобританії заборонили куріння в автомобілях з дітьми

5 октября 2015
1485 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10525.jpg

Британія заборонила куріння в автомобілях з дітьми

Порушники закону повинні будуть заплатити штраф у розмірі 50 фунтів стерлінгів. Курити забороняється навіть у тому випадку, якщо в машині відкриті вікна або люк у даху. При цьому міра не стосується їзди в кабріолетах та використання електронних сигарет.

Решта регіонів Сполученого Королівства утрималися від прийняття аналогічного закону. Парламент Шотландії, як очікується, піде за прикладом англійських колег і може заборонити куріння в машинах з дітьми вже в наступному році, а депутати в Північній Ірландії вирішили почекати і подивитися, як закон буде працювати в Англії та Уельсі.

За даними британських медиків, щотижня більш 430000 дітей дихають тютюновим димом під час поїздок в автомобілі, причому концентрація шкідливих речовин в салоні, за деякими даними, виявляється в 11 разів вища, ніж в пабі.

Вважається, що так зване пасивне куріння призводить до розвитку раку, астми, менінгіту та збільшує число жертв синдрому раптової дитячої смерті. Борці з курінням стверджують, що щорічно близько 300 000 дітей в Британії звертаються до терапевтів, скаржачись на хвороби, що розвиваються через пасивне куріння, з них 9500 потрапляють до лікарень.

Похожие статьи:

ОбществоВ Пекіні відмовились від куріння

Здоровье и медицинаЯк правильно кинути курити?

Здоровье и медицина10 порад тим, хто кидає палити

Здоровье и медицинаЧому споживання м'яса таке ж шкідливе, як куріння

ОбществоНе можеш кинути курити - отримай грошову компенсацію

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети