У зірки "Універу" знайшли рак

24 июля 2015
2791 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9803.jpg

Медичне обстеження підтвердило підозри лікарів: у 31-річного Андрія Гайдуляна друга стадія лімфоми. Взяті зразки пухлини виявилися злоякісним ураженням лімфатичної системи організму популярного актора.

І поки офіційні представники зірки комедійних серіалів «Універ» та «СашаТаня» стверджують, що не знають результатів аналізів, джерела видання повідомили, що акторові вже призначили хіміотерапію. Скільки буде потрібно курсів, поки не відомо. Фахівці сподіваються на успішний результат: подібні види пухлин добре піддаються впливу препаратів. Однак якщо медикаментозний спосіб лікування не дасть позитивного результату, Андрію доведеться знову лягти на хірургічний стіл.

Днями стало відомо, що Гайдулян був терміново доставлений в онкологічний центр. У Мережу потрапило відео, на якому зафіксовано, як журналісти наздогнали його в коридорі лікарні. Андрій заспокоїв усіх, хто за нього турбується, заявивши, що почуває себе нормально. «Все добре.», — коротко описав свій стан актор і, показавши великий палець руки, зник з поля зору акул пера.

Джерело в оточенні артиста розповіло пресі, що Андрій дізнався про проблеми зі здоров'ям кілька днів тому після планового обстеження. Лікарі запідозрили недобре, і Гайдуляну довелося екстрено лягти в лікарню. Тим часом журналісти з'ясували, що складності у артиста виникли ще місяць тому. На виступі в рамках молодіжного форуму він буквально задихався. Тоді представники ЗМІ та громадськість списали це на звичайне хвилювання.

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети