Учасникам АТО не можуть виділити землю

23 октября 2015
1547 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10723.jpg

У Гуляйпільському районі отримати належні учасникам АТО два гектари землі виявилося практично нереально. Людям пояснюють — вільної землі немає. У свою чергу гуляйпільці впевнені в зворотньому. Ділянки на думку активістів, не дають через монополію місцевих землевласників.

На ділянки землі в розмірі двох гектар в Верхньотерсянські сільраді претендувало два бійці АТО. Всього зі статусом учасника антитерористичної операції в сільраді чекають 9 чоловік. Для місцевих депутатів це і стало головним аргументом. Ділянку в 6 гектар розділили на всіх.

Виділити 2 гектари землі не змогли і в селі Петрівка, Гуляйпільського району. Поки син в зоні АТО, Наталія Турська добивається для солдата належного за законом ділянки. Все, що пропонують — від 30 до 70 соток. На території кількох сіл.

Неможливість виділення двох гектарів однією ділянкою пояснюють просто. Кажуть, таких земель просто немає, а з документами запевняють, все в порядку.

Брати пропоновану землю люди не бачать сенсу. Впевнені, виділяти нормальні ділянки сільрадам невигідно. А от рішення депутатів села Верхня Терса не суперечить закон. Хоча землі на території сільради з резерву вистачило б усім.

Допомогти гуляйпільцям намагаються місцеві активісти. Кажуть, з подібними проблемами звертаються десятки людей.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваВлияние сельского хозяйства на окружающую среду

ОбществоУчасники АТО отримають свою землю

Здоровье и медицинаЛюди з вищою освітою щасливіші за інших

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Новости КиеваФутболисту Шевченко выделили участок 0,5 га на Прорезной

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети