Учасники АТО отримають свою землю

4 октября 2015
1710 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10513.jpg

У нашій країні є земля, яка повинна по праву належати Учасникам АТО. Її наявність може побачити кожен за допомогою Публічної кадастрової карти України

Про це повідомив екс-начальник Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Іван Гашенко.

«Право учасників АТО на отримання землі закріплено законом і всі чиновники повинні пам'ятати про це. Тим більше, що земля в Україні є », — упевнений Іван Гашенко. З 1 січня 2013 року відомості про земельні ділянки, що містяться у Державному земельному кадастрі України, є відкритими і опубліковані в мережі Інтернет. Відзначимо, що Іван Гашенко очолював роботу групи фахівців, які мають безпосереднє відношення до свідомості Публічної кадастрової карти України. «Завдяки цій карті сьогодні, інформація про вільні ділянки землі доступна кожному. Також кожен може відправити електронну заяву про відсутність ділянки або помилки і невідповідності в її відображенні », — розповів екс-начальник Головного управління Держземагентства у Запорізькій області.

Іван Гашенко також упевнений, що кожна область повинна взяти на себе витрати з оформлення документів і за рахунок бюджетних коштів компенсувати учасникам АТО витрати на розробку технічної документації, необхідної для оформлення земельної ділянки. «Сьогодні більше 50 000 учасників АТО подали заяви на отримання землі. На території України для них зарезервовані земельні ділянки загальною площею близько 45 тис. га. Але навіть отримавши дозвіл на землю багато учасників АТО не можуть завершити оформлення документів, оскільки у них немає на це грошей. Тому, компенсувати всі витрати повинні за рахунок місцевих бюджетів », — вважає Іван Гашенко. Відзначимо, що середня по Україні ціна на оформлення землевпорядної документації становить 1400 грн.

Похожие статьи:

Образование и наукаСтали доступними фотографії Землі з Марса

Здоровье и медицинаЛюди з вищою освітою щасливіші за інших

Новости Сельского хозяйстваВлияние сельского хозяйства на окружающую среду

Новости КиеваФутболисту Шевченко выделили участок 0,5 га на Прорезной

ОбществоУчасникам АТО не можуть виділити землю

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети