Українці обурені французьким прапором у Facebook

16 ноября 2015
1421 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11065.jpg

Після терактів у Парижі в інтернеті розгорілися суперечки навколо нібито подвійних стандартів Фейсбук.

 

Частина людей — в Україні та світі — була обурена, що соцмережа запропонувала користувачам доповнити аватар профілю французьким прапором, але не зробила того ж для прапорів інших держав, що переживають війну або теракти.

 

Наприклад, для нашої країни під час розстрілів Майдану або бійні на сході країни. Також напередодні паризьких атак ліванський Бейрут пережив подвійний теракт з десятками жертв. Користувачі розділилися: одні порахували французький прапор на аватарці проявом підтримки парижанам і співчуття жертвам теракту, який потряс світ особливою жорстокістю. «Всі, на жаль, звикли до терактів на Близькому Сході, а зухвалим побоїщем в центрі Європі кинуто виклик всій цивілізації», — каже польський користувач Марчін Качмарек. «Це підло — поділяти країни на« важливі »і другосортні.

Війна в Україні не викликала такої реакції у світовій соцмережі », — не згодна українка Оксана Лось. До речі, фейсбук в ніч паризьких терактів активував спецфункцію, за допомогою якої людина може повідомити своїх друзів про те, що з ним все в порядку.

 

Safety Check ввели рік тому і використовували після землетрусів в Афганістані, Чилі та Непалі, під час циклону в південній частині Тихого океану і після тайфуну на Філіппінах.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети