Українці переходять на електронні сигарети

8 ноября 2015
2809 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10962.jpg

Як відомо, український уряд, в особі небайдужих до проблеми куріння в країні чиновників, всіма силами намагається «відучити» населення від згубної звички.

У першу чергу, це проявляється в постійно зростаючих цінах на сигарети, а також у суворій забороні куріння в громадських місцях.

Незалежні соціологи вирішили провести опитування серед кращих українців і тих, хто вибрав більш дешевий і менш шкідливий спосіб куріння — електронні сигарети.

Для початку, варто відзначити, що електронною сигаретою називають пристосування, за певних маніпуляціях, що генерує ароматичний пар, що не містить у своєму складі шкідливих смол, на відміну від звичайних тютюнових виробів.

У процесі опитування, соціологи поспілкувалися з покупцем фірмового магазину електронних сигарет Joye — 35-річним Юрієм Анісімовим, який розповів про всі переваги даної марки і поділився своїм досвідом.

«Я курив досить довгий час — з 19 років», — розповів Юрій. — «Але в певний момент я зрозумів, що куріння, крім, деякого задоволення, приносить і проблеми — зі здоров'ям і спілкуванням з іншими людьми. Мій вибір припав на модель американської торгової марки Innokin — одну з найдемократичніших за ціною. І я можу сказати, що я повністю задоволений ».

За словами Юрія, електронні сигарети, крім своєї нешкідливості, мають масу переваг. По-перше, завжди можна самостійно вибрати аромат пари, по-друге, курити їх можна скрізь — навіть у парку. Найголовніше — електронні сигарети не залишають неприємного запаху диму ні в приміщенні, ні на одязі, ні на руках та інших частинах тіла курця.

Похожие статьи:

НедвижимостьЗа скільки можна зняти квартиру в Києві на травневі свята

Продукты питанияЦіни в ДНР і ЛНР такі як у Європі

Продукты питанияЦіни на овочі стрімко почали падати

Продукты питанияЦіни на молоко продовжують падіння

Здоровье и медицинаДешевих ліків в аптеках стане менше

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети