Українці знайшли собі нові розваги

20 июля 2015
1969 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9723.jpg

Втративши можливість провести відпустку на улюбленому багатьма кримському півострові, більшість українців вирішили знайти альтернативу цьому відпочинку на материковій території держави.

Найбільш поширеними місцями, які відвідують українці в літній сезон, стали курорти та природні заповідники, розташовані в західній частині держави.

Про зміну уподобань українців говорить і статистика. Багато магазинів, що спеціалізуються на продажі похідного інвентарю та різних спортивних пристосувань і аксесуарів для активного відпочинку, відзначають підвищення інтересу населення до їхньої продукції.

За словами представників деяких магазинів, найбільш поширеними товарами, які користуються великим попитом, стали різноманітні човни, а також аксесуари на зразок біноклів, прицілів нічного бачення, систем для заняття скелелазінням та ін.

На питання про те, навіщо українці купують приціли нічного бачення (адже, як відомо, нічне полювання в Україні офіційно заборонене законом), продавці відповідають, що дані пристосування можуть бути використані не тільки за прямим призначенням — для забезпечення точності стрільби, але і для спостереження за природними явищами і тваринами в темний час доби.

За їх словами, дані пристрої можуть бути прикріплені до стовбура будь-якого легкої стрілецької зброї, що робить їх універсальними. За їх якість же ручається виробник, що не економить на їх виробництві.

«Всі приціли нічного бачення, які є у продажу, пройшли всі перевірки і відповідають всім вимогам і встановленим стандартам», — додав він. — «Важливо і те, що їх використання не заподіює дискомфорт мисливцеві, спортсмену або мандрівникові».

Цікаво, що ціна у даних пристроїв цілком прийнятна для кожного українця. Також, при виникненні необхідності, приціл легко модифікується, згідно з потребами свого власника, що важливо, адже, як говорилося, пристрій може застосовуватися для абсолютно різних цілей.

Похожие статьи:

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети