Українські літаки не перестають літати в Париж

14 ноября 2015
1852 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11049.jpg

Незважаючи на жахливі теракти 14 листопада в Парижі, столиці України та Франції вирішили не скасовувати авіарейси, хоча багато громадян дуже сильно переживали з цього приводу.

 

Багато боялися, що Франція закриє повітряний простір через небезпеку нових нападів. Однак, вранці 14 листопада через Києва до Парижу благополучно вилетіли два літаки. О 19.30 з міжнародного аеропорту "Бориспіль" вирушить ще один рейс. Аналогічно йде і з прибуттям.

Два літаки з Франції вже приземлилися днем, на черзі третій. Правда, він затримується на 15 хвилин. Можлива причина — негода, яка зараз у Київській області.

Треба сказати, що нічна трагедія в Парижі змусила Україну більше уваги приділити своїй безпеці. У першу чергу це позначилося на роботі терміналів "Борисполя". Тепер в них можна увійти тільки спеціальні рамки. Пасажирів перевіряють дуже ретельно. Більше поліції в аеропорту не стало. Однак, ті патрульні, які там зараз є, звертають увагу на будь-яку дрібницю, кидають погляди на кожну людину. Але особливих причіпок і скрупульозності у них немає. На щастя, за весь день підозрілих осіб, які б представляли небезпеку, вони не знайшли. 

Похожие статьи:

Новости БизнесаЛеонардо Ді Капріо зіграє у фільмі про теракт на Олімпіаді

ПроисшествияВ Донецке унижтожена электростанция, электричество отсутсвует

Политические статьиАлексей Мельников: Произошедшее во Франции имеет российское измерение

Новости в миреВ результаті теракту в Пакистані загинули 11 поліцейських

Новости в миреТеракт в Німечині - підпал офісу

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети