Ув'язненим дозволять лаятись і не мити туалети

10 декабря 2015
1284 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11309.jpg

Зекам, як і раніше, буде заборонено грати в карти або інші ігри на гроші, але от норма — "вживати нецензурні та жаргонні слова, давати і присвоювати прізвиська" — з 4 статті ДВК зникла.

Вилучено і заборону прикрашати свої тіла татуюваннями. — Насправді останнім часом ці заборони вже не мали такого значення, як раніше. Татуювання більше не є ознакою приналежності до злочинного світу — їх набиває хто завгодно, — коментує колишній глава пенітенціарної служби Сергій Старенький. — Але, з іншого боку, тепер засуджений отримає право послати наглядача прямим текстом на три букви, і нічого йому за це не буде.

 

На думку експерта, інша гуманна норма — відправляти засуджених у колонії якомога ближче до місця проживання — теж є палицею з двома кінцями. — Виходить, всіх київських рецидивістів потрібно тримати в Бучі, а це тільки зміцнюватиме злочинний світ. Раніше укладених спеціально розвозили по різних колоніям, щоб вони відривалися від колишніх зв'язків, — відзначає Сергій Старенький.

 

Також вилучене з правил зобов'язання укладеного займатися благоустроєм колонії. Якщо зміни ухвалять, зек буде відповідати тільки за самообслуговування — помитися, поголитися, одягтися, поїсти і сходити в туалет. Хто буде чистити місця загального користування — питання залишається відкритим.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииSteam дозволила користувачам видаляти свої ігри

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

IT-ТехнологииNASA TV міняє формат

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети