В армії панує алкоголізм

28 октября 2015
2148 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10797.jpg

Кажуть, що на Україні замість армії збіговисько алкашів. Що в армії п'ють всі від малого до великого. І що без цього ніяк не обходиться, і всі п'яні, як на підбір. От і вирішили журналісти провести розслідування.

Селять військових, або в намети, або в казарми, часто схожі на руїни. Позбавляють жіночого товариства і сексу. Тримають годинами на холоді або на спеці. Вже не кажучи про бої і обстріли. Все це стрес, панове цивільні. А як у нас повсюдно борються зі стресом?

Правильно, прийомом по чарці. Військові психологи — це рідкість, та й соромно й незручно йти до них. На жаль, наше суспільство досі не виробило іншу реакцію на стрес, окрім як випити з одним по склянці. І чекати, що армія проявить більш високий рівень побутової культури, ніж все суспільство, щонайменше дивно.

Ну і нарешті, про реальні масштаби явища. У піхоті, кажуть, п'ють жорсткіше.

По суботах і неділях чарку пропускають більше 10% військових. Після закінчення навчання, але до завершення розподілу, кількість збільшилася в два рази, три, що було пов'язано із загальним неробством. Загалом, реальних алкоголіків було відсотків не більше двадцяти. Чи багато це? Безумовно, на 20% більше, ніж хотілося б. Чи здатне це вплинути в цілому на якість підготовки солдатів? Не думаю.

У пункті постійної дислокації бригади аватарів було приблизно стільки ж. Частина з них були з батальйону територіальної оборони. Точніше, з тих його службовців, кого через пиятику не відпускали в АТО.

У АТО з алкоголем найсуворіше. Командири постійно нагадували про нещасні випадки в частині, які були пов'язані з алкоголізмом. Доводилася і інформація про випадки, коли в стані алкогольного сп'яніння бійці сусідніх частин скоювали злочини, потрапляли в полон або на той світ. А таке бувало, причому, за словами командира бригади, за час війни від алкоголю загинуло більше людей, ніж від куль або осколків.

Похожие статьи:

ОбществоВолонтери в Одесі. Хто і як грає на вашому співчутті?

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

ОбществоСтан Хосні Мубарака покритий "мороком"

ОбществоЩе одна країна відмовилася від Росії

ОбществоПереселенці в Харкові: Що далі - не знаємо

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети