В австралійській церкві був знятий порнофільм

13 июля 2015
4124 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9618.jpg

У церкві комуни Хершинг (Австралія) був організований знімальний майданчик порнофільму.

За словами святого отця, після служби до нього підійшов один з парафіян і вручив диск з відео, яке нещодавно з'явилося в Інтернеті. Приступивши до перегляду, священнослужитель з подивом усвідомив, що йому передали порнофільм, але продовжив спостерігати за подіями на екрані, щоб зрозуміти, яку мету переслідував дарувальник.

Незабаром священик зрозумів, що декорації до фільму для дорослих йому виразно знайомі, а через кілька секунд скипів і схопився на ноги, впізнавши в знімальному майданчику свою церкву. Він переглянув ролик ще раз, щоб остаточно перевірити свою здогадку, а потім відправився в поліцію.

В ділянці богослужитель продемонстрував один з кадрів еротичного відео, на якому темноволоса жінка в джинсах і білій блузці тримає свічку в одній руці і Біблію в іншій, а потім оголює груди.

Після того, як охоронці порядку порівняли інтер'єр церкви і декорації до порнофільму, їм довелося визнати правоту святого отця і приступити до пошуків богохульників.

В даний час поліцейські проводять розслідування з метою з'ясувати, яким чином акторам і знімальній групі вдалося непомітно проникнути в церкву.

Між тим, представник єпархії округу Лінц, до складу якого входить комуна Хершинг, поспішив заспокоїти схвильованих звісткою про блюзнірство парафіян.

«Церковні таїнства як і раніше вважаються дійсними, — заявив він. — Але парафіяни можуть зажадати від місцевого єпископа провести повторне освячення храму».

У разі затримання винних, їм загрожує до шести місяців тюремного ув'язнення.

Похожие статьи:

Новости ОбществаМосковська церква в Запоріжжі позбавила парафії священника за проукраїнську позицію

Новости в миреДо польської католицької церкви вперше подали позов про педофілію

ОбществоВ церквах почнуть встановлювати відеокамери

ПроисшествияУ Києві підпалили церкву Московського патріархату

Новости Общества«Український комплекс» Росії. Думки вголос

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети