В церквах почнуть встановлювати відеокамери

23 июня 2015
3053 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9294.jpg

Цікава та інноваційна технологія використовується поки тільки в американських і індонезійських церквах. І набуває поширення.

Мова йде про сервіс розпізнавання осіб під назвою Churchix. Спочатку він був розроблений для фіксування міжнародними церквами відвідуваності своїх основних представників на масовому заході. Однак тепер його дія пошириться і на парафіян.

Моше Гріншпан, генеральний директор компанії-розробника програми, зазначає, що не хотів би, щоб його сервіс описували як такий, що порушує чиюсь конфіденційність і особисте життя. Тому пристрої для сканування осіб" в релігійних установах цих країн планують зробити більш помітними і розташувати біля пункту пропуску.

Churchix зможе фотографувати і, з допомогою біометричних функцій, визначати хто прийшов, завантажуючи зображення й іншу інформацію про нього в базу даних, яка, як пояснюють прихильники цієї ідеї, допоможе вести звіт по перебуванню її членства на релігійних заходах.

Однак є ймовірність, що ця технологія потрібна США після нещасного випадку в південноафриканській церкві Чарльстона у Каліфорнії, коли білий молодий чоловік розстріляв дев'ятьох парафіян, увірвавшись в релігійну установу.

Цей сервіс зможе оперативніше допомогти затримати зловмисника і запобігти злочину, але в той же час додати американцям додатковий пункт стеження.

Похожие статьи:

Новости Общества«Український комплекс» Росії. Думки вголос

Новости ОбществаМосковська церква в Запоріжжі позбавила парафії священника за проукраїнську позицію

Новости в миреДо польської католицької церкви вперше подали позов про педофілію

ПроисшествияУ Києві підпалили церкву Московського патріархату

ОбществоВ австралійській церкві був знятий порнофільм

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети