Військовослужбовців вже не будуть викликати на війну

1 октября 2015
1740 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10478.jpg

З 1 жовтня молодих людей у віці від 20 до 27 років почали закликати в армію. В оборонному відомстві заявили, що служба триватиме рік чи півтора, проте ніхто з військовослужбовців не буде покликаний на війну. Цей заклик став першим за останні два роки, оскільки в грудні 2014 року Порошенко видав новий указ про відновлення призову на службу. До 30 листопада планується набрати кілька тисяч молодих людей для служби в лавах Держспецслужби транспорту, Нацгвардії і ВСУ.

За словами Порошенка, контрактна армія в Україні буде створена в найближчі роки, однак при сформованих обставинах необхідно відновити заклик. Потрібно нагадати, що цієї весни до лав армії було покликано більше двадцяти тисяч строковиків, однак весняний призов проходив в один час з мобілізацією. Остання хвиля мобілізації закінчилася в серпні, і поки від уряду не було інформації про те, що до кінця цього року планується ще одна хвиля. Цього року правила призову зазнали безліч змін. Тепер служити будуть люди не молодше двадцяти років, але, згідно з новим законопроектом, 18-19-річні хлопці також можуть пройти службу, але за власним бажанням. Вік призовників підвищили до 27 років, а також збільшили і терміни служби. Якщо раніше громадяни з вищою освітою служили тільки 9 місяців, то тепер проходити службу доведеться рівно рік. До півтора років збільшили термін служби для всіх інших громадян.

Повістки не отримають раніше засуджені громадяни, яких засуджували до обмеження або позбавлення волі. Служити доведеться тим, хто здійснював адміністративні порушення, а також тим, хто скоїв злочини, але не отримав термін, а займався виправними роботами або виплатив штраф.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУ «Правому секторі» змушують владу перекрити кордони із РФ

Происшествия​У Донецьку побили і роззброїли патруль Нацгвардії

Происшествия​Невідомі напали на збройові склади в Артемівську Донецької області

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Новости Украины​В результаті АТО загинув 21 військовий, поранених 65 чоловік – СБУ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети