В Китаю назріває велика проблема

6 ноября 2015
1676 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10938.jpg

Незважаючи на всю історичну значимість вирішення китайського уряду про скасування заборони на народження другої дитини, подібний крок може призвести до призупинення економічного зростання.

«Цього дуже мало і занадто пізно», — коментує рішення Комуністичної партії Китаю про дозвіл сім'ям мати двох дітей Енді Ксі, колишній головний економіст азіатського відділення Morgan Stanley. «Населення почне зменшуватися протягом десяти років. Навіщо продовжувати планування населення? »

Офіційне агентство Синь Хуа оголосило про введення нової політики у вівторок, після закінчення переговорів в Пекіні. Подібна політика є частиною п'ятирічного плану з перекладу суспільства в «помірно процвітаюче». Адже дні дешевої і практично нескінченної робочої сили закінчились, старі економічні драйвери більше не працюють. У той час як старіюче населення Китаю робить свій внесок у збільшення споживання, метою уряду є не допустити, щоб кількість молодого населення призупинило економічну динаміку держави.

Стів Тсанг, старший дослідник в Інституті китайської політики в університеті Ноттінгема в Англії, прокоментував це: «Це важливий крок у вірному напрямку, однак наслідки такого кроку можуть виявитися не настільки грандіозними, як це планується. Переважна більшість міських сімей в Китаї не бажають мати більше однієї дитини, оскільки на виховання йде досить багато грошей ».

Похожие статьи:

Новости УкраиныУряд виділив МВС 13 млн гривень на збори

Новости УкраиныТреба відновлювати виробництво

СкандалФото керіника уряду ЛНР Ольги Тараш

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

Новости ПолитикиВлада готова обговорювати з опозицією спільний уряд - Кожара

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети