В інтернеті оголосили про смерть Ігоря Мосійчука

22 октября 2015
4315 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10713.jpg

З ранку четверга користувачі всіх соцмереж активно обговорюють смерть Ігоря Мосійчука. Новина про смерть нардепа поширилася в Інтернеті за лічені хвилини, однак прес-секретар депутата поспішив заявити про те, що Мосійчук почуває себе нормально і вмирати поки не збирається.

Незрозуміло, хто запустив в Інтернет подібну інформацію, але вже через кілька хвилин вся Україна говорила про смерть депутата. За словами Ганни Сеник, прес-секретаря, Мосійчук скаржиться на самопочуття, але можна сказати, що воно задовільне. Сеник зазначила, що подібні чутки з'являються тільки тому, що у людей мало інформації про депутата. Фотографувати його заборонено, але адвокати зустрічаються з нардепом щодня і кажуть, що Мосійчук почувається непогано. Однак Андрій Лозовий, який також поспішив втрутитися в ситуацію і заявив, що Мосійчук живий, зазначав, що стан заарештованого погіршується з кожним днем. Найближче судове засідання, на якому буде присутній живий нардеп, відбудеться 2 листопада.

Мосійчука звинувачують у хуліганстві, отриманні хабара, в насильстві по відношенню до судді, а також до посадових осіб, у втручанні в роботу суду. Народного депутата вивели прямо із зали Верховної Ради 8 жовтня, а через кілька годин судді винесли рішення залишити Мосійчука під арештом. Затриманий щодня скаржиться на здоров'я і каже, що йому ніхто не надає необхідну медичну допомогу, хоча він важко хворий. Проте один з лікарів, що оглядав нардепа, зазначив, що Мосійчук страждає тільки остеохондрозом і ожирінням, тому його не можна під таким «приводом» випустити з-під варти.

Похожие статьи:

Новости Культуры​У Колумбії в зв'язку зі смертю Габріеля Гарсії Маркеса оголошено триденний траур

Новости ОбществаПостанова ВР про затримання Мосійчука скасована ВАСУ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети