В Південному Судані панує голод

22 октября 2015
2124 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10715.jpg

Близько 30 тисяч жителів Південного Судану можуть померти від голоду, а ще кілька десятків тисяч знаходяться на межі голоду. Про це повідомляється в доповіді ООН, де вказується, що в ході 22-місячної громадянської війни спостерігаються випадки продуктової блокади Зони бойових дій, повідомляє Arabnews.

Найгірша ситуація склалася в північних регіонах цієї африканської держави, які колись були ключовою нафтовидобувною областю. Тут проходять найзапекліші бої, викрадення людей, згвалтування жінок і дітей.

Третина населення Південного Судану, а це майже 4 млн осіб, знаходяться в зоні гуманітарної кризи, йдеться в доповіді.

Нагадаємо, що Судан був найбільшою державою в Африці. У 2011 році відбувся поділ країни за релігійною ознакою на Північний (мусульманський) і Південний Судан (Християнський). Через два роки в Південному Судані спалахнула громадянська війна.

Наприкінці серпня 2015 року президент Південного Судану Салва Кір підписав перемир'я з повстанцями.

«Цей документ, який ми сьогодні підписуємо, включає дуже багато компромісів, від яких не можна відмовитися. Ігнорування цих умов не посприяє становленню справедливого і тривалого миру », — сказав Кір під час офіційної церемонії у присутності лідерів інших країн, дипломатів і журналістів.

Проте повстанці продовжують чинити опір центральній владі. Як повідомляло ВРЕМЯ, уряд Уганди прийняв рішення вивести свої миротворчі війська з Південного Судану протягом місяця. Це сталося після того, як повстанські групи Південного Судану оголосили про те, що мають намір відновити бойові дії.

Похожие статьи:

Новости КиеваУ Києві від вогнепального поранення помер міліціонер

Новости в миреЗ життя пішла Ширлі Темпл

Новости ПолитикиНачальник Краснолиманского ГАИ погиб в ДТП от взрыва

Новости УкраиныМВС спростовує інформацію про вогнепальне поранення і смерть активіста

ПроисшествияУ Севастополі на тренуванні помер 16-річний футболіст

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети