Важливо не спізнитися

16 февраля 2018
2130 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16906.jpg

Під час особистого прийому громадян 13.02.2018р. в офісі Руху "Справедливість" безпосередньо Керівником Партії Валентином Наливайченком відбулася зустріч з пенсіонеркою поважного віку, жителькою Броварського р-ну, с. Требухів – Шкуріною Марією Мусіївною.

Жінка поскаржилась на жахливі умови існування. В неї склалась непроста життєва ситуація – вона отримала в спадок 1/3 будинку та земельної ділянки, решта дісталась двом рідним сестрам. В даний час немає порозуміння між родичами всіх спадкоємців, виникають постійні побутові конфлікти.

Марія Мусіївна проживає в зазначеному будинку, який мало того, що знаходиться в незадовільному стані, так ще і за юридичних маніпуляцій решти родичів був відключений від всіх комунікацій – від світла, водопостачання та газу.

Партійними юристами опрацьовувалась зазначена проблема на різних рівнях. Звичайно, вихід є лише у судовому розмежуванні успадкованого майна, будинку та земельної ділянки.

Але після того як нам вдалось поспілкуватись в телефонному режимі з сільським головою с. Требухів Куцем Віталієм Володимировичем стало зрозумілим те, що всі відгородились від проблем старих, немічних людей стіною байдужості.

Марія Мусіївна скаржилася на те, що сама вона не в стані зробити належного оформлення розділу успадкованого майна, винесення його в натуру, забезпечення підключення комунікацій.  А відповідні служби селищної ради та й сам сільський голова Куць Віталій Володимирович відверто нехтували її проблемами та ніяким чином не сприяли їх вирішенню.

Першого разу Марія Мусіївна приїздила наприкінці січня 2018року до керівника Київської обласної регіональної партії Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Бєдового К.А., скаржилась не тільки про свою тяжку долю, а й про долю своєї сусідки — Ніли Павлівни Сом, яка взагалі була кинута напризволяще. Через хворі спину та ноги нещасна жінка пересувалася за допомогою двох костурів, отак ледь пересуваючись вона дошкандибала в Требухівську сільську раду до сільського голови, сподіваючись на допомогу.

Юрист партії через Гарячу урядову лінію зареєстрував від імені пенсіонерок звернення до Броварської районної державної адміністрації, отримана відповідь шокує,   на законодавчому рівні наша держава не може підтримувати тих, в кого є діти, хоча ті і покинули своїх батьків напризволяще і по факту вони є одинокими. На Заході зазвичай немає різниці в тому — є у таких людей родичі чи ні. Вони в будь-якому випадку можуть скористатися соціальною допомогою. 

Попри письмові заяви тепер уже покійниці Ніли Сом, статті про неї в мережі Інтернет та в газеті «Сільські вісті», звернення Народного Депутата України Сергія Міщенка  в обслуговуючі компанії з відновлення світла та газу в оселю цієї жінки – місцева влада не втрутилась жодним чином. Ні представники громади ні сусіди, ні сільський голова, не зробили жодного кроку на зустріч, не надали можливу матеріальну допомогу за програмою «Турбота», ніяким чином не перейнялись проблематикою і як наслідок – Сом Ніла Павлівна померла в жахливих умовах, в хаті без світла, тепла, маючи заборгованість за комунальні послуги та при цьому маючи нараховану субсидію.

Наостанок, попри всі звернення, статті і запити Народного Депутата України  Сергія Міщенка – отримали відповідь Броварської РДА від 02.02.2018, №ЗБ 79-6 що «Сом Н.П. нікуди не зверталась і нікого про це не просила».

Людська бездушність часом переходить всі межі і це є вироком для суспільства. Своїми діями або бездіяльністю ми підштовхуємо їх до могили. Чому в нашій державі швидко приймаються тільки лобістські закони, чи не час на законодавчому рівні розв’язати й цю проблему? Наприклад, позбавляти права на субсидію, або права на спадщину працездатних осіб, які відмовились від немічних батьків?

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко: оновлення країни - воля людей

Политические статьиНаливайченко: «Весь економічний тягар влада перекладає на людей»

Политические статьиСправедливість рушає до Чернівців та Івано-Франківська!

Политические статьиВалентин Наливайченко: вище військове керівництво особисто відповідальне за вибухи складів у Ічні

Политические статьиВалентин Наливайченко: нехай Свята Покрова оберігає кожного Захисника!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети