Вбили Олексія Мозгового

24 мая 2015
3271 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8793.jpg

Ліквідація Мозгового: Плотницький усунув конкурента, ФСБ. Які наслідки для терористів «ЛНР» і «ДНР»?

Знищення одного з лідерів бойовиків, командира бригади російських найманців «Привид» — важлива подія, яка дозволяє зробити багато висновків.

1. Хто знищив Мозгового?

Напад здійснено в глибокому тилу супротивника — під Алчевськом, в тому ж самому місці, де вже в березні робили напад на Мозгового. Тоді не вийшло, а зараз зробили. Напад здійснив хтось, хто постійно стежив за Мозговим.

Взимку був знищений інший самостійний ватажок терористів Беднов — фактичний командир бригади найманців «Бетмен». У засідці на Бєднова застосували бронетехніку, важке озброєння, якого явно не може бути у диверсійних груп. Тоді було очевидно, що Бєднова усунули за наказом Плотницького і за згодою ФСБ. Ліквідація Мозгового — це продовження «зачистки» самостійних ватажків банд.

Сам Мозговий напередодні нападу заявляв, що в Луганську його хочуть убити. Мозговий не робив секрету з того, що у нього вкрай непримиренні відносини з ватажком «ЛНР». Вони публічно з'ясовували стосунки один з одним, і конфліктували через контроль бізнесу і бойовиків.

Ліквідація Мозгового показує ще раз бандитський характер життя на окупованих територіях. Там ніхто не міг і не може ні з ким домовитися, і єдиний метод розборок — автомат і бомба.

Так що хто саме вбив — очевидно. Російські ЗМІ захлинаючись говорять про українську ДРГ, але кожному, хто знайомий з бандитськими розбірками в «ЛНР» очевидно, що це справа рук Плотницького.

На жаль, Мозговий ніколи не був в числі цілей для ліквідації українських спецслужб — серед лідерів терористів є куди більш одіозні фігури, ліквідація яких мала б куди більший резонанс. З Мозговим домовитися про обмін полоненими було простіше, ніж з якимись відмороженими російськими бойовиками.

Наші спецслужби ніколи не проводили операцій з ліквідації ватажків терористів. На жаль, це сумний факт. Терористи спокійно дають прес-конференції, і навіть проводять паради — і все це абсолютно безкарно.

2. Плотницький і Мозговий на окупованих територіях

Плотницький — це проект ФСБ. Для Кремля Мозговий теж був незаконним збройним формуванням, бо ставку вони зробили повністю на Плотницького. Всі поставки, і насамперед поставки військової техніки та боєприпасів здійснюються через нього. Плотницкий отримав мандат на створення своєї адміністрації в межах «ЛНР».

Мозговий був ватажком терористів, але він був з категорії "ідейних" — тобто намагався створити подобу влади за поняттями. У нього були замашки такого більшовицького вождя. Він підтримував будь-яку ідеологію, яка дозволяла цю владу утримувати. Любив розкіш, але не був користолюбцем. Їздив на крадених машинах, вбили його в «Тойоті Секвоя», у нього був цілий автопарк. Йому потрібна була влада. Тому він займався «розкуркуленням» багатих, яких усіх разом записали в «олігархи», і створив щось на кшталт «Алчевської республіки». І створював собі амплуа «Робін Гуда». Така собі опозиція. Таким же був і Беднов.

3. Після ліквідації Мозгового та Бєднова

В принципі, з військової точки зору для нас ліквідація Мозгового та Бєднова дуже вигідна. На відміну від керованих російськими військовими частин, найманці «Бетмена» і «Примари» відрізнялися більш високою боєздатністю. Плотницький — типовий бандит, але не військовий вождь. Знищивши опозицію, бойовики тепер почнуть частіше конфліктувати. «Примара» буде поставлена під контроль Плотницького, і буде частково розформована. Боєздатність цієї «бригади» знизиться.

Тепер в «ЛНР» залишився один ватажок терористів. який грає в "ідейність" — це «Лісовик».

Росія створить такий же керований маріонетковий режим як і в Південній Осетії, Абхазії. Тобто взагалі нездатний до самоврядування, і виконує винятково команди з Москви. Це означає, що ніякий розвиток цієї території буде неможливий, і розвиток суспільства також.

Цей режим буде керованим і нежиттєздатним. Він впаде, якщо знайдеться регулярна професійна армія, здатна швидко і рішуче розчавити озброєні банди, і якщо поруч буде ефективна і сильна держава, з якою Росія не зважиться вступити в прямий збройний конфлікт. головне — ніяких «миротворців» з Росії. Таку арію і таку державу український народ рано чи пізно побудує.

Похожие статьи:

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

ОбществоУсама Бін Ладен все ще живий?

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

Новости ПолитикиДонбас: люди все більше не хочуть бачити терористів

ОбществоУсама бен Ладен все ще живий

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети