Вчені визначили головну причину чоловічих і жіночих зрад

4 января 2016
2097 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11613.jpg

Канадські вчені визначили головну причину чоловічих і жіночих зрад.

На думку фахівців, невірність у відносинах між чоловіком і жінкою часто зустрічаються у пар, де представниці прекрасної статі страждають через низьку самооцінку.

Дана причина штовхає на зраду жінок, які намагаються повернути собі відчуття значущості.

Чоловіки, у свою чергу, намагаються знайти собі більш впевнену супутницю. Вчені з Торонтського університету склали список найбільш популярних серед чоловіків і жінок причин, які штовхають їх на зради.

Найбільш популярною версією є низька самооцінка жінок, яка часто стає головною причиною невірності серед представниць прекрасної статі.

 Жінка втрачає відчуття потрібності, що штовхає її на пошуки нового партнера, який поверне їй відчуття значущості. Чоловіки, у свою чергу, через невпевненість в собі у його супутниці намагаються знайти більш авторитетну й впевнену даму. Крім того, одним з головних чинників зрад також є недолік сексу, подібні причини властиві сімейним парам, які шукають на стороні задоволення, що відсутнє в шлюбі.

Також досить часто людьми рухає помста, коли один з партнерів зрадив іншого. Як стверджують психологи, зрада є, на думку багатьох людей, кращим способом помститися своєму коханому.

Похожие статьи:

ОбществоБарак Обама зраджував дружині із Beyonce

ОбществоХакери опублікують імена 40 мільйонів зрадників своїх дружин

Здоровье и медицинаЯкий секс повинен бути у шлюбі?

Новости КультурыАни Лорак расказала о худшем периоде в ее жизни

ОбществоПодружжя намагаючись зробити селфі, впали в прірву

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети