Великий хрест встановлено в Чорному морі

29 сентября 2015
2243 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10433.jpg

Дайвери встановили хрест на 20-ти метровій глибині в морі в Севастополі.

Благословення на установку дав митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Хрест виготовили самі дайвери з металу з захистом від корозії, повідомляє сайт Севастопольського благочиння.

Хрест доставили на місце на катері, і встановили на спеціальну плиту. До нього буде прикріплений буй, який стане орієнтиром.

«Як в Церкві немає розділень, так і море — одне на всіх. Тепер у нас з'явиться ще одне місце занурення, не просто занурення, а поклоніння. А найголовніше в тому, що ми повинні якось освятити це місце. Сам Фіолент — це благодатне місце. Нехай про нього ще раз заговорять, нехай сюди прийдуть люди, які, можливо, через занурення у воду доторкнуться до цього прекрасного краю, серцем доторкнуться до нашого хреста, до нашої віри. Все-таки Георгіївський монастир — один з найдавніших. Я впевнений, що уздовж цих скель було багато інших монастирів, які поки невідомі. Місце це чудове, благодатне, тихе. Я сам там часто ходжу тут під воду »- розповів архімандрит Тихон (Масленников), який брав участь в зануренні.

На дне Черного моря установили крест

«Ми дуже довго шукали місце, де встановити підводний хрест. Пройшли від Козачої бухти до мису Фіолент, шукали місце, щоб була глибина 20 метрів, щоб не було на дні піску. Справа в тому, що на піску плита з хрестом потихеньку перекоситься. Ми шукали щільну підставу, скелю. Шукали довго, близько місяця, але знайшли зручний майданчик. 20 метрів — оптимальна глибина. З одного боку, хрест не буде розгойдуватися прибоєм, буде стояти стійко, не заважати суднам — глибини для цього достатньо, такої просадки в жодного судна немає. З іншого боку, це глибина, доступна для дайверів, які мають відповідну підготовку та сертифікат. Велика глибина стала б проблематичною для занурень. Світла на такій глибині достатньо. Форма хреста зроблена так, щоб крізь хрест проходила вода, щоб у нього була менше парусність », — додав о.Тихон.

Похожие статьи:

Новости УкраиныРоссийские военные захватили украинское оружие и полностью контролируют Крым

ПроисшествияВ Евпатории российские военные пытаются захватить зенитно-ракетные части ВСУ - источник

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Новости УкраиныНа мітингу в Севастополі без єдиного українського прапора вибрали нового мера, громадянина РФ

Новости УкраиныКозаки приготувалися брати владу в Севастополі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети