Володимира Путіна вбив український снайпер

4 августа 2015
4561 просмотр Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9989.jpg

Сьогодні, 4 серпня 2015 року, село Пшеничники, Тисменицького району буде завжди пам'ятати, як день смерті Путіна.


О 7:00 ранку за місцевим часом, їхала невідома машина із мегафоном, та оголосила на все село, що сьогодні трагічно помер Президент Росії Володимир Путін. Його було вбито українським снайпером.

На вулиці в основному були тільки літні люди, які гонили корову до поля. За їх словами, вони цю машину вперше бачили. Але від того що почули, вони так зраділи, що пішли будити все село. Машина вже поїхала, а ціле село гуділо цією новиною, почали вмикати телевізори, включати радіо. Але такої новини більше ніде не почули.

За декілька годин, хтось подзвонив у місцеві ЗМІ, вони приїхали, розпитали всіх і вияснили, що це був просто розіграш. Люди були здивовані таким підсумком, адже дехто вже почав святкувати, що війни більше не буде, і тд.

Я на цей момент був приїхав в гості до батьків, тому встиг все побачити на свої власні очі. Я був трішки вражений, але в цілому, таку новину може розпустити будь-хто. Тому я буду вважати, що це просто кумедна ситуація. І тому вирішив поділитись нею з вами.

Нагадаю, Володи́мир Володи́мирович Пу́тін (7 жовтня 1952, Ленінград) — російський державний і політичний діяч, другий (2000–2008) та четвертий (від 7 травня 2012 року) президент Російської Федерації.

Після відставки першого президента Бориса Єльцина виконував його обов'язки від 31 грудня 1999 до 7 травня 2000 року. Від 16 серпня до 31 грудня 1999 року та від 8 травня 2008 року до 7 травня 2012 року — голова Уряду Російської Федерації.

Має юридичну освіту. Кандидат економічних наук.

Голова політичної партії «Єдина Росія» від 7 травня 2008 року.

Автор: Валерій Мозговий

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Происшествия​Російський снайпер розповів про розцінки за голови українців (ВІДЕО)

ПроисшествияСнайпер поцілив у гвинтокрил в Краматорську. Він вибухнув постраждав командир екіпажу

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Новости Украины19-летняя снайперша фотографировалась с Харчишиным

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети