Вручення повісток на вулиці засуджують 92,5% харків'ян

30 июля 2015
1677 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9892.jpg

Більшість харків'ян не схвалюють мобілізацію в АТО. Насильницьку мобілізацію, яка проводиться на вулицях Харкова, засудили 92,5% харків'ян. Такі дані показало експрес-опитування, проведене місцевою філією інституту Горшеніна.

Згідно з даними опитування, мобілізацію в цілому не схвалюють 71,1% харків'ян, а вручення повісток на вулиці засуджують 92,5% харків'ян, з яких 75,3% ставляться до цього явища «точно негативно» і 17,2% скоріше негативно.

Зате 21,8% готові допомагати армії в будь-якій ситуації, 34,0% готові допомагати, якщо мова йде про допомогу місту або його жителям; 11,3% готові допомагати біженцям, а 5,8% нададуть допомогу, тільки якщо справа стосуватиметься їхніх особистих інтересів. 18,7% не допомагатимуть армії ні за яких умов.

За результатами опитування більше половини жителів міста довіряють українським військовим — 52%. З них 37, 8 — «скоріше довіряють» і 14% — «точно довіряють». Ці цифри зросли порівняно з 2010 роком, коли армії довіряла лише третина опитаних.

71,8% харків'ян упевнені, що українська армія перебуває в поганому стані.

Опитування проводилося Харківським філіалом інституту Горшеніна. У місцях скупчення людей було опитано 600 жителів Харкова старше 18 років з урахуванням статі, віку та району проживання опитуваних респондентів. Похибка репрезентативності не перевищує ± 4%.

Похожие статьи:

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети