Все більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

14 апреля 2015
4912 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8278.jpg

Україна — це Європа ", — стверджують українці, в той час як в самій Європі вирішили чітко розмежувати деякі поняття.

Це ж не тільки показав, але вже і довів рік практики на Україні, яка ні де-юре, ні де-факто жаданою частиною європейської сім'ї так і не стала. Більше того, навіть безвізовий режим, судячи із заяв європейських політиків, країні переможного майдану не світить.

Тим не менш, український МЗС не здається і продовжує сипати заявами, як раді у всьому світі приїзду українців і що візова практика ЄС змінилася на краще в 2014 році.

Однак аналіз статистики Шенгенських консульств, який провели українські ЗМІ, говорить про зворотне — українців все менше чекають з розпростертими обіймами, все частіше відмовляючи у видачі віз.

Наприклад, у 2014 році Бельгія відмовляла кожному десятому українському заявнику, що склало в цілому, 9,54%. Далі йде Швеція з 4,57%, Швейцарія з 4,56%, Фінляндія з 4,55%, Нідерланди з 4,28%, Німеччина з 4,91%.

Також кількість відмов у візах українцям виросло в консульствах Іспанії (в 2,6 рази); Португалії (в 2,2 рази); Греції (в 2,1 рази).

Також у 2014 році рейтинг держав, посольства яких не надто були доброзичливі до громадян Незалежної у видачі віз, виглядав таким чином: Італія, Естонія, Данія.

До речі, взимку 2015 спостерігалися «серйозні перебої» і в посольствах Польщі, у яких також почастішали відмови «друзям з України», особливо чоловікам «призовного віку».

Українські ЗМІ бачать проблему, яка лежить в міграційному полі — ЄС боїться напливу мігрантів і також вони не виключають, що ці держави постараються зробити все можливе, щоб заблокувати навіть далеку перспективу безвізового режиму для «демократичної» України.

Втім, українці можуть не сумувати, цього року для них відчинили двері Литва та Латвія, а також Словенія та Естонія.

Похожие статьи:

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

Новости ОбществаЗа отмену брони отеля европейские консульства отменяют визу

Новости в миреФранція тимчасово повертає прикордонний контроль

Новости ОбществаПосольства країн шенгенської зони відмовляються приймати біометричні документи для оформлення віз

ОбществоЕвросоюз усиливает контроль на границе

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети